Inloggen

×

Nieuws

World Cup Luzern: 2x GOUD 1x Brons

Een zeer succesvolle World Cup in Luzern dit weekend. Op zaterdag wonnen zowel Carline en Maarten goud in respectievelijk de W4- en LM8+. Helaas bereikten de Muda's niet de A-finale, zij wonnen zondag wel de B-finale. Carline en Nienke roeiden eveneens op zondag de finale W8+ en wonnen knap brons.
Lees meer voor tijden en uitslagen.

 

    heat halve finale B finale  
LM4- (4)LIEVENS Roeland

 

vrijdag 

2e plaats

6:33.48 

 

zaterdag 

4e plaats

6:14.34

 zondag 

1e plaats

6:14.65

  (2) HEIJBROCK Timothee
  (3) MUDA Vincent
  (s) MUDA Tycho
         
    Voorwedstrijd  A finale  
W8+ (b) GROEN Nienke

vrijdag

2e plaats

6:24.65

 zondag

Brons

6:13.49

 
  (2) BELDERBOS Claudia  
  (3) VEENHOVEN Jacobine  
  (4) DE GROOT Systke  
  (5) ACHTERBERG Chantal  
  (6) KINGMA Nienke      
  (7) BOUW Carline      
  (s) DEKKER Femke      
  (c) SCHELLEKENS Anne      
         
    Heat  A finale  
W4- (b) ACHTERBERG Chantal

vrijdag 

1e plaats

7:12.06 

zaterdag

GOUD

6:41.96

 
  (2) KINGMA Nienke  
  (3) BOUW Carline  
  (s) DEKKER Femke  
         
     Heat  A finale  
LM8+ (b) V/ D ANKER Thom

 

vrijdag

3e plaats

6:17.15

 

zaterdag

GOUD

5:50.07

 
  (2) V/D BOUWHUIJSEN Diederick  
  (3) TROMP Maarten  
  (4) VAN DER SLUIS Jolmer  
  (5) VERWEY Stijn  
  (6) BRUIL Rutger  
  (7) VAN SCHIE Dion  
  (s) BRUSCHINSKI Joeri      
  (c) Den DRIJVER Ryan      

 

Meer informatie:

Reacties (0)

Geef een reactie

<      December      >

zaterdag 22/12/18

Reces

zondag 23/12/18

Reces

maandag 24/12/18

Reces

dinsdag 25/12/18

Reces

woensdag 26/12/18

Reces

donderdag 27/12/18

Reces

vrijdag 28/12/18

Reces

zaterdag 29/12/18

Reces

zondag 30/12/18

Reces

maandag 31/12/18

Reces

<      Januari      >

dinsdag 01/01/19

Reces

woensdag 02/01/19

Reces

donderdag 03/01/19

Reces

vrijdag 04/01/19

Reces

zaterdag 05/01/19

Reces

zondag 06/01/19

Reces

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

zondag 31/03/19

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

World Cup I

zondag 12/05/19

World Cup I

zaterdag 18/05/19

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 26/05/19

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

ARB

zondag 02/06/19

EK

ARB

zaterdag 15/06/19

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

World Cup II

zondag 23/06/19

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll