Inloggen

×

Nieuws

Eerstejaars wedstrijdploegen en clubachten bekend!

As we speak maakt onze nieuwe generatie wedstrijd- en clubroeiers hun mooiste halen over de Amstel. Gisteravond, 2 december, zijn namelijk na een lange selectieperiode de 45 meest talentvolle roeiers van Skøll verdeeld over onze vier eerstejaarsploegen en twee clubachten. Lieve eerstejaars roeiers en coaches, wat hebben jullie ongelooflijk hard gewerkt de afgelopen tijd. Gefeliciteerd! Voor Skøll en ’t Erevlot.

Eerstejaars Zwaar:

Kees Ijzerman                                                                
Jerko Mors                                                                
Kamiel Bakx
Wibout Rustenburg
Ruben van de Ven
Brecht van Kuijk
Keke Groenhart
Arjan Hanse
Joep Christiaanse
Mika Bekkers

Coaches: Pieter Taselaar, Lisa Kolodziej, Suzanne Bossers, Tim Verwest, Jonneke Boere, Sander Abrahamse

Eerstejaars Dames:

Emma Jacobs
Julie Schmeets
Larissa Gibson-Smith
Lina Dokter
Mariska Hoogkamer
Pim Duteweert
Renée Groen
Rian van der Oord
Tessa Siertsema
Vivian van Tol

Coaches: Bouke Bentvelsen, Hanna Heyer, Laurens Simoons, Mike Keizer, Ralf ter Burg

Eerstejaars Lichte Dames:

Anna Vos
Katja van der Perk
Iris Visser
Luca Ruijs
Maud Joosstens

Coaches: Robin Meester, Pieter van der Hoek, Michele Hillege, Sanne Bril, Marius Lam

Eerstejaars Licht:

Jochem Veldman
Kjell Bottema
Tom Jansen
Menno Droogleever
Willy Gölz
Rutger Overstegen
Gijs Andringa
Remus Otten
Sandy Bridgwater
Abel d’Ailly

Coaches: Laura de Wal, Bart Visser, Joeri Vrouwenvelder, Wout van der Ploeg, Ronald van Engen

Heren Clubacht

Tijmen Jong
Jorn van Wel
Dimitri Timmerman
Harry Otse
Ruben van Dam
Samuel Nijhuis
Tim Koks
Pim Stokkel
Daan van der Thiel
Tim Vonsée

Coaches: Jochem Zonneveld, Nora van Arkel, Jesse de Wringer, Lieke Land, Anouk Groenen

Dames Clubacht

Annelot Wingelaar
Daniek Hamberg
Dieder Stolk
Fenna Feenstra
Fleur van Lynden
Hannah Ploemacher
Leandra de Sain
Matty Brugman
Maxime Prenger
Rowan Linschoten

Coaches: Aimée Molenaar, Sanne Mak, Willem Crul, Annemoon Jonker, Heleen Brandt

De TopC4 roeiers zijn nog hard aan het strijden voor een plekje in één van de ploegen. Zodra deze namen bekend zijn zullen ze ook vermeld worden.

Reacties (2)

Jan van der Bij
3 december om 18:52
Iedereen succes op de NKIR komend weekend!
Kim van den Houten
3 december om 19:09
Jij ook succes Jan!

Geef een reactie

<      Augustus      >

woensdag 22/08/18

Open feest Heeren van Aemstel

Open huis

17:00

donderdag 23/08/18

Open huis

17:00

vrijdag 24/08/18

Open huis

17:00

maandag 27/08/18

Open huis

17:00

dinsdag 28/08/18

Open huis

17:00

Open feest NYX

22:00

woensdag 29/08/18

Open huis

17:00

donderdag 30/08/18

Open huis

17:00

vrijdag 31/08/18

Pool Party

14:00

<      September      >

vrijdag 07/09/18

RIT openingsavond

17:00

zaterdag 08/09/18

Fylí Agon

zondag 09/09/18

WK

maandag 10/09/18

WK

dinsdag 11/09/18

WK

woensdag 12/09/18

WK

donderdag 13/09/18

WK

vrijdag 14/09/18

WK

zaterdag 15/09/18

WK

zondag 16/09/18

WK

zondag 23/09/18

Amstelbeker

<      Oktober      >

zaterdag 06/10/18

Thêta Herfstregatta

zondag 07/10/18

Thêta Herfstregatta

zaterdag 13/10/18

Silberne Riemen von Berlin

Euros Knorrensteijn Memorial Regatta

zondag 14/10/18

Silberne Riemen von Berlin

Abcoude-Amsterdam

vrijdag 19/10/18

Einde Ouderejaars Doorstart Compo

zaterdag 20/10/18

Head of the River Charles

zondag 21/10/18

Head of the River Charles

zaterdag 27/10/18

Asopos Najaarswedstrijden

zondag 28/10/18

Asopos Najaarswedstrijden

<      November      >

zaterdag 03/11/18

Dies!

zondag 04/11/18

Novembervieren

zaterdag 10/11/18

Argo Najaars Slotwedstrijden

zondag 11/11/18

Argo Najaars Slotwedstrijden

zaterdag 24/11/18

SGOEPPPA

zondag 25/11/18

Hel van het Noorden

<      December      >

zaterdag 08/12/18

NKIR

zaterdag 22/12/18

Reces

zondag 23/12/18

Reces

maandag 24/12/18

Reces

dinsdag 25/12/18

Reces

woensdag 26/12/18

Reces

donderdag 27/12/18

Reces

vrijdag 28/12/18

Reces

zaterdag 29/12/18

Reces

zondag 30/12/18

Reces

maandag 31/12/18

Reces

<      Januari      >

dinsdag 01/01/19

Reces

woensdag 02/01/19

Reces

donderdag 03/01/19

Reces

vrijdag 04/01/19

Reces

zaterdag 05/01/19

Reces

zondag 06/01/19

Reces

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 30/03/19

Tweehead

HNOT

zondag 31/03/19

HNOT

Skiffhead

<      April      >

zaterdag 06/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

World Cup I

zondag 12/05/19

World Cup I

zaterdag 18/05/19

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 26/05/19

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

ARB

zondag 02/06/19

EK

ARB

zaterdag 15/06/19

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

World Cup II

zondag 23/06/19

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll