Inloggen

×

Nieuws

Lustrumeditie KHB

Hi lieve Skøllies,
 
 
Aankomend jaar is er een lustrumeditie van de Holland Beker en om dit in goede banen te leiden heb ik jou nodig! De Marketing & Communicatie commissie zoekt namelijk nog enkele toppers om het team te versterken. Lijkt het jou leuk om ervaring op te doen bij het helpen organiseren van een groot (roei-) event en dit samen met een jong team? Dan is ons team misschien wel wat voor jou! En al helemaal cool tijdens een lustrumeditie van de Holland Beker, waar altijd extra groot wordt uitgepakt en er meer dan genoeg budget – denk aan €10.000 – om gave campagnes op te zetten!
Enkele voorbeelden van wat onze commissie doet:
 • Exposure genereren voor de Holland Beker zowel binnen als buiten Skøll. Denk aan artikelen plaatsen online op roei.nl, de NOS of AT5 benaderen voor items tijdens het event, maar ook de ‘normale’ Amsterdammer benaderen via de lokale krantjes.
 • Het bewaren van de huisstijl en het imago van de Aegon Koninklijke- Holland Beker en het verzorgen van de benodigde visuele uitingen.
 • Gave filmpjes bedenken, opnemen en editen, om vervolgens te delen met de roeiwereld.
 • Het bijhouden van de social channels naar aanloop van het event, maar ook tijdens de Holland Beker.
 • Het verzorgen van promotiematerialen om sponsoren te werven in samenwerking met het sponsorteam. Denk hierbij niet alleen aan brochures, maar ook aan promotiefilmpjes. 
 • Het bedenken, opzetten en uitvoeren van marketingcampagnes, je kan het zo gek niet bedenken, zolang het in lijn is met de branding.
 • Het schrijven van content over ontwikkelingen in de roei wereld, aanmeldingen van internationale toppers, verslagen van het event en noem maar op. 

Wij zijn op zoek naar creatieve mensen die houden van projecten opzetten, naar mensen die het leuk vinden om op social media iedereen kapot te spammen, naar mensen die het leuk vinden om te schrijven, of juist graag met de pers in contact wil staan en het leuk vinden om bij verschillende instellingen en bedrijven relaties op te bouwen.

Lijkt het je wat, mail dan naar t.vantil@hollandbeker.nl en geef aan waar je interesse ligt. Voor het gemak heb ik hieronder de grove structuur van ons team gezet:

 • Voorzitter 
 • Vice-voorzitter + penningmeester 
 • Audio, video en beeld 
 • Social media 
 • Website + advertising ondersteuning 
 • Content & Copywriter NL 
 • Content & Copywriter EN 
 • Media & pers contact 
 • Marketing campagnes + advertising 

Reacties (0)

Geef een reactie

A.A.S.R. Skøll