Vaarverbod

MartinBosch-Nieuweling

In Memoriam Martin Bosch

Overig - 0 reacties

Zondag 27 december is Martin Bosch overleden. Het is moeilijk om de juiste woorden te vinden die het gemis van deze allround Skøllie beschrijven. De meeste Skøllies zullen Martin vooral roeiend of coachend kennen, maar als Eindred@ccie hebben we ook veel van Martins schrijftalent gezien. Het verdriet is groot en eigenlijk niet in woorden te vatten. Toch hebben we aan alle ploegen, commissies en coachbootjes waar Martin deel van uitmaakte gevraagd een stukje te schrijven […]

4-2016

AFCO ’16: inhaalstippendag 20 februari

Commissie - 0 reacties

Helaas kon het praktijkgedeelte van de stippendag op 30 januari vanwege het slechte weer niet doorgaan, maar wees niet getreurd, want de AFCO organiseert een inhaalstippendag op zaterdagochtend 20 februari. Deze ochtend zal het alsnog mogelijk zijn je B1 of B2 stip te halen. Voor de exameneisen en informatie over benodigde stippen, zie www.skoll.nl/afroeien. Inschrijven kan tot 18 februari 18:00 uur via TONCI, er is maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar, dus wees er snel […]

Wouter in actie tijdens de NKIR

Blik van de week: Wouter Groen – EJL ’16

Wedstrijd - 0 reacties

In “Blik van de week”  nemen we je mee in het leven van een competitie-, club- of wedstrijdroeier. Wie zijn ze? Hoe is het om intraining te zijn? Zijn wedstrijdroeiers net zo ‘cool’ bij de start als ze er bij de training uitzien? Hoe overleef je als clubroeier een training na een goed feestje? Hoe is het om in een C4+ te roeien? Gedurende het seizoen geeft de Eindred@ccie een blik het leven van onze roeiers.  Deze week gaan […]

IMG_6506

Sophie Vastbinder voorzitter EscalaCie ’16

Overig - 2 reacties

Letters zijn irrelevant. Sophie Vastbinder zei volmondig JA op het voorzitterschap van de EscalaCie!   Mocht je interesse hebben in deze commissie? Geef dit dan aan via het CieCie systeem op de site of door Sophie vanavond aan te spreken.    

gyas

13-02/14-02: Gyas Hunze

Competitie - 0 reacties

Dit weekend zullen maar liefst zeventien ploegen afreizen naar het hoge noorden om daar de Gyas-Hunze te starten. Op zaterdag zal er een lange afstand van 2,7 kilometer afgelegd worden. Op zondag zal het weekend afgesloten worden met een 400 meter sprint. De Gyas-Hunze is de eerste wedstrijd van de Vlietbokaal en de Skøll Clubquadrupplebokaal. Zoals het er nu voor staat blijft het voor het grootste deel van het weekend droog en rustig. De kans […]

omslagfoto

Doe Auditie voor het Lustrumtheater!

Commissie - 0 reacties

Dames en heren, jongens en meisjes, Twee weken geleden alweer hebben wij met z’n allen in de soos een lied gezongen; een lied ter aankondiging van de enige echte Lustrum Musical. De mate waarin er met ons werd meegezongen belooft wat voor de voorstelling in de lustrumweek, we kunnen niet wachten. Vijf jaar geleden heeft Skøll zich er ook al aan gewaagd: Ter ere van het 9e lustrum werd de musical ‘Ja Zuster Nee Zuster’ […]

laura-dsc03004

Stippendag B1, B2, D3 – zaterdag 30 januari

Commissie - 0 reacties

Op zaterdag 30 januari is het tijd voor de eerste editie van de Stippendag in 2016: hét moment om jouw goede voornemens waar te maken! Met een strenge, doch rechtvaardige blik zal de Afco op het vlot staan om de roeiers te toetsen op hun roeicapaciteiten voor de B1, B2, en D3 stip. Wil jij één van die roeiers zijn? Schrijf je dan in via de TONCI voor de Stippendag van 30 januari. De inschrijving […]

WP_20160111_17_44_39_Pro

Anna Kapteijns voorzitter LenteRIT ’16!

Commissie - 2 reacties

Halsoverkop verzamelde het bestuur op maandagavond bij het USC aan de Wibautstraat. Hier bevond zich de nieuwe voorzitter van de LenteRIT, al wist ze dat zelf nog niet. Zoals velen tegenwoordig deed zij mee aan een klasje, namelijk de vier B’s (voor de duidelijkheid: Benen, Billen Borsten, Buik). Het bestuur stapte binnen op de locatie. Via inside information (in de vorm van Martha van Kempen) wisten de bestuursleden waar zij zijn moesten. Dit bleek echter […]

Meer lezen...

Hoofdsponsor

BWK Partners

Partners

 
 

Foto van de Week

<      Feb      >

Monday 15/02/16

CompetitieCoachCursus I

19:30

Tuesday 16/02/16

Eten & Borrel

20:00

Thursday 18/02/16

Ploegjespresenteerdiner

Saturday 20/02/16

Winterwedstrijden

Stippendag B1 B2

Sunday 21/02/16

TopC4-diner

20:00

Monday 22/02/16

CompetitieCoachCursus II

19:30

Tuesday 23/02/16

Eten & Borrel

20:00

Wednesday 24/02/16

Lustrumkerstdiner

19:00

Thursday 25/02/16

MusiCie-avond

20:00

Eten & Borrel

20:00

Friday 26/02/16

Competitietrainingskamp

Tuesday 01/03/16

Inschrijvingen LenteRIT open

Eten & Borrel

20:00

Thursday 03/03/16

Eten & Borrel

20:00

Friday 04/03/16

Het 2005-2010 Borrel Feest

Skireis Skøll

Saturday 05/03/16

Stippendag B1 B2

Saurus Internat. Roeiregatta

<      Mar      >

Tuesday 01/03/16

Inschrijvingen LenteRIT open

Tuesday 01/03/16

Eten & Borrel

20:00

Thursday 03/03/16

Eten & Borrel

20:00

Friday 04/03/16

Het 2005-2010 Borrel Feest

Friday 04/03/16

Skireis Skøll

Saturday 05/03/16

Stippendag B1 B2

Saturday 05/03/16

Saurus Internat. Roeiregatta

Tuesday 08/03/16

Eten & Borrel

20:00

Thursday 10/03/16

Eten & Borrel

20:00

Saturday 12/03/16

Heineken Roeivierkamp

Tuesday 15/03/16

Eten & Borrel

20:00

Thursday 17/03/16

Eten & Borrel

20:00

Saturday 19/03/16

Head of the River

Sunday 20/03/16

Headfeest

Tuesday 22/03/16

Eten & Borrel

20:00

Thursday 24/03/16

Lustrum Escape Room

15:00

Eten & Borrel

20:00

Friday 25/03/16

Afstippen D3

16:00

Tuesday 29/03/16

Inschrijvingen LenteRIT dicht

Wednesday 30/03/16

Varsity Diner

19:00

Thursday 31/03/16

LenteRIT openingsfeest

18:00

Saturday 02/04/16

HNOT

Tweehead

Sunday 03/04/16

Skiffhead

<      Apr      >

Saturday 02/04/16

HNOT

Saturday 02/04/16

Tweehead

Sunday 03/04/16

Skiffhead

Sunday 10/04/16

Varsity

Saturday 16/04/16

Skøll Cup

World Cup I

World Cup I @ Varese, Italië

Friday 22/04/16

Westelijke

Saturday 23/04/16

Nereus Carpit Noctem

Saturday 30/04/16

Rottebokaal

Friday 06/05/16

Stippendag B1 B2 D2 D3

15:00

Saturday 07/05/16

Damen Raceroei Regatta

<      May      >

Friday 06/05/16

Stippendag B1 B2 D2 D3

15:00

Saturday 07/05/16

Damen Raceroei Regatta

Sunday 08/05/16

Brandenburg EK

Saturday 14/05/16

Proteus-Eretes in 't Lang

Sunday 15/05/16

Proteus-Eretes in 't Kort

Saturday 21/05/16

Hollandia

EK @ Brandenburg, Duitsland

Friday 27/05/16

Lustrumreis

Tot en met zondag 29 mei.

Saturday 28/05/16

World Cup II

World Cup II @ Luzern

Saturday 04/06/16

Koninklijke - Holland Beker

<      Jun      >

Saturday 04/06/16

Koninklijke - Holland Beker

Wednesday 08/06/16

Stippendag B1 B2 D1 D2 D3

Saturday 11/06/16

ZRB

Friday 17/06/16

Thesis Sprint

World Cup III

Henley Women's Regatta

Henley Women's Regatta

Henley on Thames

Saturday 18/06/16

ARB

World Cup III

World Cup III @ Poznan, Polen

Wednesday 29/06/16

Henley Royal Regatta

Thursday 30/06/16

Afstippen D1 D2

17:00

Friday 01/07/16

Argo Sprint

Saturday 02/07/16

NSRF Slotwedstrijden

Henley Royal Regatta

Sunday 03/07/16

Begin lustrumweek

Tot en met 11 juli

<      Jul      >

Friday 01/07/16

Argo Sprint

Saturday 02/07/16

NSRF Slotwedstrijden

Saturday 02/07/16

Henley Royal Regatta

Sunday 03/07/16

Begin lustrumweek

Tot en met 11 juli

Friday 15/07/16

Afstippen D1 D2 D3

17:00

Wednesday 20/07/16

Stippendag D1 D2

17:00

Saturday 06/08/16

Olympische Spelen

<      Aug      >

Saturday 06/08/16

Olympische Spelen

Saturday 13/08/16

Olympische Spelen

Sunday 21/08/16

WK Roeien

<      Oct      >

Saturday 15/10/16

Tromp Boat Races

Saturday 22/10/16

Asopos Najaarswedstrijden

Thursday 03/11/16

Lustrum eindfeest

Sunday 06/11/16

Novembervieren

<      Nov      >

Thursday 03/11/16

Lustrum eindfeest

Sunday 06/11/16

Novembervieren

Saturday 26/11/16

Hel van het Noorden

<      Dec      >

Saturday 10/12/16

NK Indoor Roeien

Weerbericht

Amsterdam Schiphol
Laatste meting: 14:55
Temperatuur: 2°C
Zicht: 7.0 km
Zon op: 8:01
Zon onder: 17:49
Wind: NNO kracht 3 (4.6 m/s)

  NNO
NNO