Inloggen

×

Contact

Voor algemene vragen over de Koninklijke-Holland Beker kunt u altijd e-mailen naar hollandbeker@skoll.nl of contact opnemen met het secretariaat:

Veerdam 1
3016 DD Rotterdam
Nederland

Tel. + 31 (0)10 – 404 91 46
Info@hollandbeker.nl
www.hollandbeker.nl

Contactgegevens van de verschillende K-HB commissies:

  • K-HB baancommissie: khbbaan@skoll.nl
  • K-HB cateringcommissie: khbcatering@skoll.nl
  • K-HB medewerkerscommissie: khbmedewerkers@skoll.nl
  • K-HB atletencommissie: khbatleten@skoll.nl

Bestuur van de Stichting:

Carel van Lynden Voorzitter voorzitter@hollandbeker.nl
Michiel Munting Secretaris secretaris@hollandbeker.nl
Marcel Revet Penningmeester penningmeester@hollandbeker.nl
Nico Rienks Werving atleten n.rienks@hollandbeker.nl
Rolf Denissen Wedstrijdleiding regatta@hollandbeker.nl
Sjoerd Verwijs Baancommissaris s.verwijs@hollandbeker.nl
Wouter Fransen Evenement manager w.fransen@hollandbeker.nl
Marlies Smulders Atleten & accommodatie m.smulders@hollandbeker.nl
Gwion Davies Medewerkers werving g.davies@hollandbeker.nl
Merrit Beck Medewerkers werving m.beck@hollandbeker.nl
Thomas van Til PR & Communicatie t.vantil@hollandbeker.nl
Mathijs Gajentaan Sponsormanager m.gajentaan@hollandbeker.nl
Hannah van Dijk Catering h.vandijk@hollandbeker.nl