Inloggen

×

Vanuit Skøll wordt het volgende georganiseerd voor de K-HB:

  • Alles op en rond de baan (tenten, keuken, finishtoren)
  • Atletenzorg (zoals vervoer en transport naar Nederland, opvang, hotel onderdak, vervoer naar de baan, voedselvoorziening, en verzorging op de baan).
  • Binnenlandse PR en communicatie van het evenement.
  • De catering van medewerkers, bezoekers en VIP’s op de wedstrijd
  • De externe communicatie van de wedstrijd
  • Werving en levering van voldoende (Skøll)medewerkers.

De (Oud-)Skøll-leden in het bestuur zijn Marlies Smulders, Sjoerd Verwijs, Merrit Beck, Gwion Davies, Thomas van Til, Hannah van Dijk en Wouter Fransen.

Op dit moment zijn er vier commissies die betrokken zijn bij de organisatie en (bijna) volledig bestaan uit Skøllies. Zij helpen allen mee om de K-HB tot een succes te maken, maar dit kan niet zonder jullie hulp! Wees trots dat Skøll medeorganisator is en laat jouw enthousiasme blijken door mee te helpen tijdens de wedstrijd!

De commissies voor 2017 bestaan uit:

Medewerkerscommissie: Merrit Beck (voorzitter), Gwion Davies, Lisanne Smulders, Josie Kolsteren, Erik Remishevsky, Romy van den Broek, Mare Welkers, Daan van Eederen en Kees IJzerman.

Baancommissie: Sjoerd Verwijs (voorzitter), Frank Wendte, Lana Kluit, Martha Onderwater, Casper Seinen, Maikel van Dijk, André Baart en Lia Witteveen, Anouk van Doorn, Bary van Niekerk, Laura Hogenboom, Rebecca van der Grient, Ries Wieten en Wilco Borst.

Cateringcommissie: Hannah van Dijk (voorzitter), Lin Tabak, Sanne Bril, Pauline Gabriëls, Lars Schouwink, Eva Pols, Jaap Schipper, Ralf ter Burg, Stephan Opdenberg, Maurice Rombout, Jelte Hermans en Anouk Dijkman.

PR-commissie: Thomas van Til (voorzitter), Anne Vijfhuize, Annemieke van Vuuren, Tim Kortlever, Bart van Beek, Jeroen Koning, Floris Lambrechtsen en Sofie van Hamersveld.

<      Januari      >

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll