NielsCuperus_NWC8371
NielsCuperus_NWC8377 NielsCuperus_NWC8379 NielsCuperus_NWC8380 NielsCuperus_NWC8381 NielsCuperus_NWC8382 NielsCuperus_NWC8383 NielsCuperus_NWC8385 NielsCuperus_NWC8386 NielsCuperus_NWC8394
MarenHekkema_DSC_0003
MarenHekkema_DSC_0006 MarenHekkema_DSC_0008 MarenHekkema_DSC_0009 MarenHekkema_DSC_0010 MarenHekkema_DSC_0011 MarenHekkema_DSC_0012 MarenHekkema_DSC_0013 MarenHekkema_DSC_0014 MarenHekkema_DSC_0015
EmmaGroenveld_DSC_7579-2
EmmaGroenveld_DSC_7579 EmmaGroenveld_DSC_7581 EmmaGroenveld_DSC_7585 EmmaGroenveld_DSC_7590 EmmaGroenveld_DSC_7591 EmmaGroenveld_DSC_7594 EmmaGroenveld_DSC_7596 EmmaGroenveld_DSC_7598 EmmaGroenveld_DSC_7601
IMG_3258
IMG_3259 IMG_3262 IMG_3265 IMG_3266 IMG_3270 IMG_3272 IMG_3280 IMG_3284 IMG_3285
FlorisSpaans_DSC_0004
FlorisSpaans_DSC_0009 FlorisSpaans_DSC_0011 FlorisSpaans_DSC_0013 FlorisSpaans_DSC_0017 FlorisSpaans_DSC_0020 FlorisSpaans_DSC_0022 FlorisSpaans_DSC_0023 FlorisSpaans_DSC_0025 FlorisSpaans_DSC_0027
Ga naar pagina: 0 1 2 3 4

<      September      >

<      Oktober      >

zaterdag 06/10/18

Thêta Herfstregatta

zondag 07/10/18

Thêta Herfstregatta

zaterdag 13/10/18

Silberne Riemen von Berlin

Euros Knorrensteijn Memorial Regatta

zondag 14/10/18

Silberne Riemen von Berlin

Abcoude-Amsterdam

zaterdag 20/10/18

Head of the River Charles

zondag 21/10/18

Head of the River Charles

zaterdag 27/10/18

Asopos Najaarswedstrijden

zondag 28/10/18

Asopos Najaarswedstrijden

<      November      >

zaterdag 03/11/18

Dies!

zondag 04/11/18

Novembervieren

zaterdag 10/11/18

Argo Najaars Slotwedstrijden

zondag 11/11/18

Argo Najaars Slotwedstrijden

zaterdag 24/11/18

SGOEPPPA

zondag 25/11/18

Hel van het Noorden

<      December      >

zaterdag 08/12/18

NKIR

zaterdag 22/12/18

Reces

zondag 23/12/18

Reces

maandag 24/12/18

Reces

dinsdag 25/12/18

Reces

woensdag 26/12/18

Reces

donderdag 27/12/18

Reces

vrijdag 28/12/18

Reces

zaterdag 29/12/18

Reces

zondag 30/12/18

Reces

maandag 31/12/18

Reces

<      Januari      >

dinsdag 01/01/19

Reces

woensdag 02/01/19

Reces

donderdag 03/01/19

Reces

vrijdag 04/01/19

Reces

zaterdag 05/01/19

Reces

zondag 06/01/19

Reces

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 30/03/19

Tweehead

HNOT

zondag 31/03/19

HNOT

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

World Cup I

zondag 12/05/19

World Cup I

zaterdag 18/05/19

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 26/05/19

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

ARB

zondag 02/06/19

EK

ARB

zaterdag 15/06/19

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

World Cup II

zondag 23/06/19

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)