nkir-2013-2615
nkir-2013-2872 nkir-2013-2868 nkir-2013-2853 nkir-2013-2845 nkir-2013-2842-2 nkir-2013-2841-2 nkir-2013-2837-2 nkir-2013-2834 nkir-2013-2828
wk-huldiging-0118
wk-huldiging-0110 wk-huldiging-0111 wk-huldiging-0113 wk-huldiging-0115 wk-huldiging-0116 wk-huldiging-0118 wk-huldiging-0119 wk-huldiging-0120 wk-huldiging-0121
skoll-promo-feest-3656
skoll-promo-feest-3334_0 skoll-promo-feest-3338_0 skoll-promo-feest-3346_0 skoll-promo-feest-3355_0 skoll-promo-feest-3357_0 skoll-promo-feest-3358_0 skoll-promo-feest-3359_0 skoll-promo-feest-3364_0 skoll-promo-feest-3365_0
argo-sprint-9203
argo-sprint-7985 argo-sprint-7986 argo-sprint-7991 argo-sprint-7996 argo-sprint-7997 argo-sprint-8136 argo-sprint-8340 argo-sprint-8544 argo-sprint-8545
arb-2013-6472
arb-2013-5210 arb-2013-5318 arb-2013-5324 arb-2013-5380 arb-2013-5381 arb-2013-5401 arb-2013-5410 arb-2013-5411 arb-2013-5417
Ga naar pagina: 0 1 2

<      Maart      >

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

vrijdag 29/03/19

Openingsavond LenteRIT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

dinsdag 02/04/19

LenteRIT Bucketparty

zaterdag 06/04/19

Nereus Carpit Noctem

zondag 07/04/19

Varsity

dinsdag 09/04/19

LenteRIT Detox

donderdag 11/04/19

LenteRIT Pubquiz

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

dinsdag 16/04/19

LenteRIT Open Feest

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

maandag 22/04/19

LenteRIT Sjaarsdiner

donderdag 25/04/19

LenteRIT achtendag en Loodsrave

dinsdag 30/04/19

LenteRIT Themafeest

<      Mei      >

donderdag 02/05/19

LenteRIT ploegjespresenteeravond

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

LenteRIT stippenweekend

ZRB

zondag 05/05/19

LenteRIT stippenweekend

ZRB

dinsdag 07/05/19

LenteRIT Onderlinghe

vrijdag 10/05/19

LenteRIT eindfeest

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

woensdag 22/05/19

Ringvaart

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)