Inloggen

×

Roeien / Clubroeien / Competitie Blikkenlijst

Wedstrijd Veld Ploeg Roeiers
1 Knorrensteijn Memorial Regatta D4+ Chaos 2.0 Laura Hogenboom, Chantal van den Ouweland, Emma Alkemade, Jessica Niemeijer, st: Pauline Huurdeman
2 Knorrensteijn Memorial Regatta DervC4+ VooruitBlik Iris Bunte, Pam Scheer, Sanne Berendschot, Marloes Ekkelkamp, st: Charlotte Nelen
3 Abcoude-Amsterdam HC4+ Matthijs Schakel, Daan van de Gender, Jordan Iliev, Thomas Lloyd, st: Sophie de Clerq
4 Asopos Najaarswedstrijden HN4+ Middengroep Compo Adrien Gassema, Robin Potze, Boris van Banning, Sjoerd Ritsma, st: Paulien Vocking (Aegir)
5 Argo Najaars Slotwedstrijden DErvC4+ VooruitBlik Charlotte Nelen, Sanne Berendschot, Pam Scheer, Tessa Lange, st: Carolien Torenvliet en Laura Veerkamp
6 Gyas-Hunze H4+ MGC Karel Melis, Sjoerd Ritsma, Boris van Banning, Maarten van der Sande, st: Ilona Smit
7 NOOC Openingstoernooi D4+ Als een Tijger Tessa Lange, Carolien Torenvliet, Lia Witteveen, Charlotte de Geus, st: Pia van der Laan
8 NOOC Openingstoernooi H4+ Bliksemzwicht Jaap Stokking, Vincent van Dijk, Steef van den Einden, Paul Revers, st: Inge Struyk
9 NOOC Openingstoernooi HB4+ De Wereld Draait Marc Noordam, Ralf ter Burg, Karim Semin, Aldo Kempen, st: Daniëlle Akkermans
10 Skiffhead HCl1x Freek Temming
11 Skøll Cup HErvB4+ t Nattevingerwerk Patrick van Dongen, Job Huisman, Bent le Duc, Sjoerd van Wagtendonk, st: Baukje Hegeman
12 Skøll Cup NOOC D5 C4+ (Be)Schuit met meisjes Evelien van Altena, Esmée Venema, Lotte Cuperus, Julia Doornenbal, Marije de Wit, Ariënne Verveen, Sanne Oldewarris, Noëlle Valkenburg
13 Nereus Carpit Noctem D4+ Chaos 2.0 Laura Hogenboom, Chantal van den Ouweland, Emma Alkemade, Jessica Niemeijer, st: Pauline Huurdeman
14 Nereus Carpit Noctem H4+ MGC Maarten van der Sande, Sjoerd Ritsma, Jaap Stokking, Boris van Banning, st: Minke Hajer
15 Nereus Carpit Noctem D2x Lotte Doude van Troostwijk, Maxime Veenhoven
16 Rottebokaal NOOC D2 C4+ Petit Bateau Sophie Vastbinder, Amparo Gilhuis, Laura de Wal, Lola Jansen
17 Rottebokaal NOOC D3 C4+ Turbøøt Julia Fikken, Noortje Zomer, Loes Peters, Clarisse Kraamwinkel, Lotte Wesselink, Liza Steultjens, Anne Wermelink
18 Proteus-Eretes in ’t Lang HErvC4+ Bøatways Tomas Kaandorp, David Kleinsteuber, Kipras Sederevicius, Jochem Zonneveld, st: Joeri Vrouwenvelder
19 Proteus-Eretes in ’t Lang DErv4+ Chaos 2.0 Laura Hogenboom, Chantal van den Ouweland, Emma Alkemade, Jessica Niemeijer, st: Pauline Huurdeman
20 Proteus-Eretes in ’t Lang NOOC D2 C4+ Blikvanger Jette van Wijk, Milou Meulepas, Rosalie Hup, Sanne Berendschot, Iris Bunte, Zita Swaders, Charlotte Nelen
21 Proteus-Eretes in ’t Lang NOOC D5 C4+ (Be)Schuit met meisjes Evelien van Altena, Esmée Venema, Lotte Cuperus, Julia Doornenbal, Marije de Wit, Ariënne Verveen, Sanne Oldewarris, Noëlle Valkenburg
22 Proteus-Eretes in ’t Kort HLenteC4+ pRØWsecco Thijs Dijkman, Guus Wits, Erik Remishevsky, Bart van der Kant, Sjoerd de Boer, Jelle Brumsen
23 Euros Drienerlo Regatta HErvC4+ Bøatways Lucas Fijen, David Kleinsteuber, Kipras Sederevicius, Jochem Zonneveld, st: Joeri Vrouwenvelder
24 Euros Drienerlo Regatta DLenteC4+ Sabøøteurs Eline Scholten, Karlijn Boots, Maaike van Tuinen, Lotte ter Haar, Marion de Ruijter, Jorien van der Burg, Nikki Bruin
25 Euros Drienerlo Regatta D4+ (cat. A) Chaos 2.0 Lotte Doude van Troostwijk, Chantal van den Ouweland, Emma Alkemade, Jessica Niemeijer, st: Pauline Huurdeman
26 Asopos Driekamp D4+ (cat. A) Chaos 2.0 Laura Hogenboom, Chantal van den Ouweland, Emma Alkemade, Jessica Niemeijer, st: Pauline Huurdeman
27 Asopos Driekamp DLenteC4+ Sabøøteurs Eline Scholten, Karlijn Boots, Maaike van Tuinen, Lotte ter Haar, Marion de Ruijter, Jorien van der Burg, Nikki Bruin
28 Asopos Driekamp DCl8+ Dangerous Irene Ruigrok van der Werve, Pam Scheer, Anouk Groenen, Katinka Krom, Sarah Tabak, Sanne Vogels, Nienke Braakman, Els Hovinga, st: Aranka Kops
29 Okeanos Competitie Sprint DLenteC4+ Sabøøteurs Eline Scholten, Karlijn Boots, Maaike van Tuinen, Lotte ter Haar, Marion de Ruijter, Jorien van der Burg, Nikki Bruin
30 Okeanos Competitie Sprint HLenteC4+ pRØWsecco Thijs Dijkman, Guus Wits, Erik Remishevsky, Bart van der Kant, Sjoerd de Boer, Jelle Brumsen
31 Orca Competitie Slot D4+ (cat. A) Chaos 2.0 Laura Hogenboom, Chantal van den Ouweland, Emma Alkemade, Jessica Niemeijer, st: Pauline Huurdeman
32 Orca Competitie Slot DLenteC4+ Sabøøteurs Eline Scholten, Karlijn Boots, Maaike van Tuinen, Lotte ter Haar, Marion de Ruijter, Jorien van der Burg, Nikki Bruin
33 Orca Competitie Slot HLenteC4+ pRØWsecco Thijs Dijkman, Guus Wits, Erik Remishevsky, Bart van der Kant, Sjoerd de Boer, Jelle Brumsen

<      Maart      >

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

vrijdag 29/03/19

Openingsavond LenteRIT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

dinsdag 02/04/19

LenteRIT Bucketparty

zaterdag 06/04/19

Nereus Carpit Noctem

zondag 07/04/19

Varsity

dinsdag 09/04/19

LenteRIT Detox

donderdag 11/04/19

LenteRIT Pubquiz

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

dinsdag 16/04/19

LenteRIT Open Feest

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

maandag 22/04/19

LenteRIT Sjaarsdiner

donderdag 25/04/19

LenteRIT achtendag en Loodsrave

dinsdag 30/04/19

LenteRIT Themafeest

<      Mei      >

donderdag 02/05/19

LenteRIT ploegjespresenteeravond

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

LenteRIT stippenweekend

ZRB

zondag 05/05/19

LenteRIT stippenweekend

ZRB

dinsdag 07/05/19

LenteRIT Onderlinghe

vrijdag 10/05/19

LenteRIT eindfeest

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

woensdag 22/05/19

Ringvaart

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll