Inloggen

×

Roeien / Clubroeien / Competitie Blikkenlijst

Wedstrijd Veld Ploeg Roeiers
1 Knorrensteijn Memorial Regatta D4+ Chaos 2.0 Laura Hogenboom, Chantal van den Ouweland, Emma Alkemade, Jessica Niemeijer, st: Pauline Huurdeman
2 Knorrensteijn Memorial Regatta DervC4+ VooruitBlik Iris Bunte, Pam Scheer, Sanne Berendschot, Marloes Ekkelkamp, st: Charlotte Nelen
3 Abcoude-Amsterdam HC4+ Matthijs Schakel, Daan van de Gender, Jordan Iliev, Thomas Lloyd, st: Sophie de Clerq
4 Asopos Najaarswedstrijden HN4+ Middengroep Compo Adrien Gassema, Robin Potze, Boris van Banning, Sjoerd Ritsma, st: Paulien Vocking (Aegir)
5 Argo Najaars Slotwedstrijden DErvC4+ VooruitBlik Charlotte Nelen, Sanne Berendschot, Pam Scheer, Tessa Lange, st: Carolien Torenvliet en Laura Veerkamp
6 Gyas-Hunze H4+ MGC Karel Melis, Sjoerd Ritsma, Boris van Banning, Maarten van der Sande, st: Ilona Smit
7 NOOC Openingstoernooi D4+ Als een Tijger Tessa Lange, Carolien Torenvliet, Lia Witteveen, Charlotte de Geus, st: Pia van der Laan
8 NOOC Openingstoernooi H4+ Bliksemzwicht Jaap Stokking, Vincent van Dijk, Steef van den Einden, Paul Revers, st: Inge Struyk
9 NOOC Openingstoernooi HB4+ De Wereld Draait Marc Noordam, Ralf ter Burg, Karim Semin, Aldo Kempen, st: Daniëlle Akkermans
10 Skiffhead HCl1x Freek Temming
11 Skøll Cup HErvB4+ t Nattevingerwerk Patrick van Dongen, Job Huisman, Bent le Duc, Sjoerd van Wagtendonk, st: Baukje Hegeman
12 Skøll Cup NOOC D5 C4+ (Be)Schuit met meisjes Evelien van Altena, Esmée Venema, Lotte Cuperus, Julia Doornenbal, Marije de Wit, Ariënne Verveen, Sanne Oldewarris, Noëlle Valkenburg
13 Nereus Carpit Noctem D4+ Chaos 2.0 Laura Hogenboom, Chantal van den Ouweland, Emma Alkemade, Jessica Niemeijer, st: Pauline Huurdeman
14 Nereus Carpit Noctem H4+ MGC Maarten van der Sande, Sjoerd Ritsma, Jaap Stokking, Boris van Banning, st: Minke Hajer
15 Nereus Carpit Noctem D2x Lotte Doude van Troostwijk, Maxime Veenhoven
16 Rottebokaal NOOC D2 C4+ Petit Bateau Sophie Vastbinder, Amparo Gilhuis, Laura de Wal, Lola Jansen
17 Rottebokaal NOOC D3 C4+ Turbøøt Julia Fikken, Noortje Zomer, Loes Peters, Clarisse Kraamwinkel, Lotte Wesselink, Liza Steultjens, Anne Wermelink
18 Proteus-Eretes in ’t Lang HErvC4+ Bøatways Tomas Kaandorp, David Kleinsteuber, Kipras Sederevicius, Jochem Zonneveld, st: Joeri Vrouwenvelder
19 Proteus-Eretes in ’t Lang DErv4+ Chaos 2.0 Laura Hogenboom, Chantal van den Ouweland, Emma Alkemade, Jessica Niemeijer, st: Pauline Huurdeman
20 Proteus-Eretes in ’t Lang NOOC D2 C4+ Blikvanger Jette van Wijk, Milou Meulepas, Rosalie Hup, Sanne Berendschot, Iris Bunte, Zita Swaders, Charlotte Nelen
21 Proteus-Eretes in ’t Lang NOOC D5 C4+ (Be)Schuit met meisjes Evelien van Altena, Esmée Venema, Lotte Cuperus, Julia Doornenbal, Marije de Wit, Ariënne Verveen, Sanne Oldewarris, Noëlle Valkenburg
22 Proteus-Eretes in ’t Kort HLenteC4+ pRØWsecco Thijs Dijkman, Guus Wits, Erik Remishevsky, Bart van der Kant, Sjoerd de Boer, Jelle Brumsen
23 Euros Drienerlo Regatta HErvC4+ Bøatways Lucas Fijen, David Kleinsteuber, Kipras Sederevicius, Jochem Zonneveld, st: Joeri Vrouwenvelder
24 Euros Drienerlo Regatta DLenteC4+ Sabøøteurs Eline Scholten, Karlijn Boots, Maaike van Tuinen, Lotte ter Haar, Marion de Ruijter, Jorien van der Burg, Nikki Bruin
25 Euros Drienerlo Regatta D4+ (cat. A) Chaos 2.0 Lotte Doude van Troostwijk, Chantal van den Ouweland, Emma Alkemade, Jessica Niemeijer, st: Pauline Huurdeman
26 Asopos Driekamp D4+ (cat. A) Chaos 2.0 Laura Hogenboom, Chantal van den Ouweland, Emma Alkemade, Jessica Niemeijer, st: Pauline Huurdeman
27 Asopos Driekamp DLenteC4+ Sabøøteurs Eline Scholten, Karlijn Boots, Maaike van Tuinen, Lotte ter Haar, Marion de Ruijter, Jorien van der Burg, Nikki Bruin
28 Asopos Driekamp DCl8+ Dangerous Irene Ruigrok van der Werve, Pam Scheer, Anouk Groenen, Katinka Krom, Sarah Tabak, Sanne Vogels, Nienke Braakman, Els Hovinga, st: Aranka Kops
29 Okeanos Competitie Sprint DLenteC4+ Sabøøteurs Eline Scholten, Karlijn Boots, Maaike van Tuinen, Lotte ter Haar, Marion de Ruijter, Jorien van der Burg, Nikki Bruin
30 Okeanos Competitie Sprint HLenteC4+ pRØWsecco Thijs Dijkman, Guus Wits, Erik Remishevsky, Bart van der Kant, Sjoerd de Boer, Jelle Brumsen
31 Orca Competitie Slot D4+ (cat. A) Chaos 2.0 Laura Hogenboom, Chantal van den Ouweland, Emma Alkemade, Jessica Niemeijer, st: Pauline Huurdeman
32 Orca Competitie Slot DLenteC4+ Sabøøteurs Eline Scholten, Karlijn Boots, Maaike van Tuinen, Lotte ter Haar, Marion de Ruijter, Jorien van der Burg, Nikki Bruin
33 Orca Competitie Slot HLenteC4+ pRØWsecco Thijs Dijkman, Guus Wits, Erik Remishevsky, Bart van der Kant, Sjoerd de Boer, Jelle Brumsen

<      April      >

zaterdag 29/04/17

Rottebokaal

zondag 30/04/17

Rottebokaal

<      Mei      >

vrijdag 05/05/17

Bevrijdingsdag

zaterdag 06/05/17

Damen Raceroei Regatta

World Cup I

zondag 07/05/17

Damen Raceroei Regatta

zaterdag 13/05/17

PEiL/PEiK

zondag 14/05/17

PEiL/PEiK

zaterdag 20/05/17

Westelijke Regatta

zondag 21/05/17

Westelijke Regatta

donderdag 25/05/17

Hemelvaartsdag

zaterdag 27/05/17

Europees Kampioenschap

EDR

zondag 28/05/17

EDR

<      Juni      >

vrijdag 02/06/17

Thetis Sprint

zaterdag 03/06/17

Asopos Driekamp

ARB

zondag 04/06/17

ARB

Eerste Pinksterdag

maandag 05/06/17

Tweede Pinksterdag

woensdag 07/06/17

Ringvaart

zaterdag 10/06/17

Okeanos competitie Sprint

ZRB

zondag 11/06/17

ZRB

zaterdag 17/06/17

Orca Slotwedstrijden

zondag 18/06/17

Orca Slotwedstrijden

zaterdag 24/06/17

Koninklijke- Holland Beker

zondag 25/06/17

Koninklijke- Holland Beker

vrijdag 30/06/17

Argo Sprint

<      Juli      >

zaterdag 01/07/17

Henley

NSRF Slotwedstrijden

zondag 02/07/17

Henley

NSRF Slotwedstrijden

zaterdag 08/07/17

World Cup III

zaterdag 22/07/17

WK U23

zondag 23/07/17

WK U23

<      Augustus      >

dinsdag 01/08/17

Inschrijvingen Open

woensdag 23/08/17

VU Introductiedagen

donderdag 24/08/17

VU Introductiedagen

vrijdag 25/08/17

VU Introductiedagen

maandag 28/08/17

Intreeweek (UVA)

VU Introductiedagen

dinsdag 29/08/17

Intreeweek (UVA)

VU Introductiedagen

woensdag 30/08/17

Intreeweek (UVA)

donderdag 31/08/17

Intreeweek (UVA)

<      September      >

vrijdag 01/09/17

Intreeweek (UVA)

dinsdag 05/09/17

Inschrijvingen Gesloten

22:00

A.A.S.R. Skøll