Inloggen

×

Blik Wedstrijd Veld Roeiers
1 Tromp Boat Races SB 1x Lennart van Lierop
2 D 2- Lies Rustenburg, combi Gyas
3 Head of the River Charles W 4* Carline Bouw, combi Njord/Orca/Proteus
4 Silverskiff W 1x Carline Bouw
5 Heineken Roeivierkamp D1eDiv8+ Lies Rustenburg, combi KNRB
6 D1eDiv4* Carline Bouw, combi KNRB. St: Peter van Wiersum
7 LD3eDiv4* Robin Meester, combi Triton
8 H1eDiv8+ Combi KNRB. St: Peter van Wiersum
9 Head of the River 3D LD 4* Robin Meester, combi Triton
10 2D 8+ Lennart van Lierop, Job Huigsloot, Wessel Klijnsma, Phocas, Okeanos, Steven Moerman, Jan Leerink, Jasper Kampman. St: Proteus
11 Tweehead D2x Carline Bouw, combi Njord
Skiffhead DB 1x Nienke Mekkes
    LDN 1x Robin Meester
12 Gent International Regatta W 8+ Marjolein Dohmen, combi Euros
13 W 8+ Marjolein Dohmen, combi Euros
14 SB 1x Lennart van Lierop
15 Varsity DO 2- Jonneke Boere, Sanne Bruggink
16 LB 4+ Daan van de Gender, Jesse Heij, Pieter van der Hoek, Stephan Grzelkowski. St: Lisette Berends
 17 World Cup I: Varese W 4x ZILVER Carline Bouw, combi KNRB
18 W 8+ GOUD Lies Rustenburg, combi KNRB
19 M 8+ GOUD KNRB-combi. St: Peter Wiersum.
20 Westelijke Regatta/NK Klein LSA 1x NK, NK U23 & SA Lennart van Lierop
21 EK Brandenburg W 8+ ZILVER Lies Rustenburg, combi KNRB
22 Damen Raceroei Regatta O 2- Job Huigsloot, Wessel Klijnsma
23 Hollandia Roeiwedstrijden LB 1x Freek Temming
24   O 2- Job Huigsloot, Wessel Klijnsma
25 World Cup II: Luzern W 4x BRONS Carline Bouw, combi KNRB
26   M 8+ GOUD KNRB-combi. St: Peter Wiersum.
27 Koninklijke-Holland Beker
W 4x Carline Bouw, combi KNRB
28 ZRB Roeiwedstrijden DN 2x Nienke Harte, Rianne der Weduwe
29 B 8+ Steef Smit, Sven Valstar, Bauke ten Brinke, Jan van der Bij, Daan van Ederen, Alexander Janssen, Laurens Goderie, Nick ten Dam. St: Aranka Kops.
30   N 4+ Pieter Taselaar, Michel van Overbeek, Mark Nijmeijer, Floris Stevens. St: Inge Struijk.
31   O 2- Job Huigsloot, Wessel Klijnsma
32 LO 2- Jan Leerink, Jasper Kampman
33
34
ARB / NK Groot

 

O 2-
LO 2-
Job Huigsloot, Wessel Klijnsma
SA Jan Leerink, Jasper Kampman
35 World Cup III: Poznan W 4x BRONS Carline Bouw, combi KNRB
36 NSRF Slotwedstrijden
LSA 1x NSK Lennart van Lierop
37
38
39
40
41
42
43
SA 4-
LDB 1x
LN 4-
SA 2-
N 2-
LN 2x
SA 8+
Bjørn van den Ende, Tim Heijbrock, combi KNRB
Robin Meester
Jim Hoffman, Mark Smit, Stijn Stevens, Werner van der Meer
NSK Wessel Klijnsma, combi Aegir
Pieter Taselaar, Michel van Overbeek
Jan Leerink, Jasper Kampman
NSK & SA Wessel Klijnsma, combi AEG/NJO/PHO/OKE/GYA/ORC. St: Lisette Berends
44

45

Olympische Spelen Rio 2016 W 4x Zilver Carline Bouw, KNRB-combi

Brons KNRB-combi. St: Peter Wiersum

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll