Inloggen

×

BLIK WEDSTRIJD VELD ROEIER(S)
1 WCIII M4- (zilver) Bjorn van den Ende, Tone Wieten (Nereus), Jasper Tissen (Skadi), Bram Schwartz (Spaarne)
2 WKU23 W8+ (zilver) Ilse Kolkman (Aegir), Nauta Hijleke (Nereus), Nika Vos, Dieuwertje den Besten (Laga), Eve Stewart (Nereus), Lisa Goossens (Nereus), Anne-Eva Petersen (Nereus), Miriam Visser (Nereus), st. Eline Berger (Skadi)
3 EK W2- (zilver Elsbeth Beeres, Laila Youssifou(Laga)
4   W8+ (brons) Jose van Veen (Pelargos), Lies Rustenburg, Marloes Oldenburg (Gyas), Monica Lanz (Triton), Aletta Jorritsma (Nereus), Ellen Hogerwerf (Proteus-Eretes), Ymkje Clevering (Gyas), Carline Bouw, st. Dieuwke Fetter (Nereus)
5 23e Cottwich Almelo Regatta HE1x Obbe Tibben
6   LHSB1x David Kampman
7 Silberne Riemen von Berlin LW4* (goud) Anna Vos, Maud Joosstens, Katja van der Perk, Iris Visser, st. Rosa Wartena
8   W8+ (zilver) Emma Jacobs, Jori Potters, Luka van der Zwan, Merel Thuis, Renée Groen, Tessa Siertsema, Vivian van der Tol, Zaïda Rivai, st. Rinske van Oosterhout
9   M8+ (zilver) Tom Weel, Rob Klaver, Keke Groenhart, Alexander Janssen, Kamiel Bakx, Justin Ringeling, David Bordewijk, Mathijs Tas, st. Kristine van Doorn
10 33e Tromp Boat Races H1x (BR) Lennart van Lierop
11   DSB1x Nika Vos
12   HSB1x (BR) Obbe Tibben
13   LHSB1x (BR) David Kampman
14   H2x David Kampman, Job Huigsloot
15   D2x Nika Vos, Lia Witteveen
16 49e Novembervieren DE4+ Elsbeth Beeres, Nika Vos, Ashley Rijst, Marieke Keizer (Skadi), st. Doddy Wolfs
17   HG4+ Michiel Moerman, David Kampman, Wibout Rustenburg, Joris Moerman, st. Rinske van Oosterhout
18 41e Hel van het Noorden DSB1x Nika Vos
19   HSB1x Joris Moerman
20   LHSB1x (BR) Obbe Tibben
21   D2- Elsbeth Beeres, Laila Youssifou(Laga)

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll