Inloggen

×

Blik Wedstrijd Nummer Roeiers
 1 Tromp Boat Races LH4+ Rodek Hiddink, Frank den Bieman, Frans Schrijver, Ivo Visser
 2 DO4+ Odiel Wassenaar, Marije Deutekom, Alexandra vd Marel, Sabine Engels
 3 Asopos Najaarswedstrijden DO8+ Odiel Wassenaar, Marije Deutekom, Alexandra vd Marel, Sabine Engels, Marieke van Gool, Ieke Egas Reparaz, Elbrich de Boer, Aukje Zuidema
 4 SA2- Joost van der Heijden, Evert Groen
 5 SA8+ Joost van der Heijden, Evert Groen, Machiel Koper, Rogier Peters, Remko Schnieders, Arnoud Beens, Leofwin Visman
 6 Heineken Roei4kamp LN8+ Ivo Visser, Rodek Hiddink, Erik vd Pluijm, Matthijs Kok, Daniel Peters, Nicolas van Brussel, Frank den Bieman, Frans Schrijver
 7 Head of the River LN8+ Ivo Visser, Rodek Hiddink, Erik vd Pluijm, Matthijs Kok, Daniel Peters, Nicolas van Brussel, Frank den Bieman, Frans Schrijver
 8 DB8+ Caren Frijlink, Dianne Wolters, Evelien Wind, Janneke Goudswaard, Janneke Wilms, Klaartje Groot, Linda Langheld, Noor Tromp
 9 DO8+ Maaike de Man, Marieke van Gool, Marije Deutekom, Odiel Wassenaar, Pieta van Dishoeck, Aukje Zuidema, Marieke Pronk, Esther Devilee combi
 10 Skiffhead  DO1x Pieta van Dishoeck
 11 2- Head DSA2- Esther Devilee combi
 12 Varsity  LO4+ Ivo Visser, Rodek Hiddink, Daniel Peters, Nicolas van Brussel
Fjallraven Sprint LN8+ Frank den Bieman, Matthijs Kok, Ivo Visser, Rodek Hiddink, Daniel Peters, Nicolas van Brussel, Erik vd Pluijm, Floris Hekster
SA4- Caspar Kerkvliet, Frans Schrijver, Arnoud Beens, Leofwin Visman
 13 Randstad Regatta LO4+ Erik vd Pluijm, Nicolas van Brussel, Daniel Peters, Floris Hekster
 14 DB8+ Caren Frijlink, Dianne Wolters, Evelien Wind, Janneke Goudswaard, Janneke Wilms, Josien Branbergen, Linda Langheld, Noor Tromp
 15 DSA1x Pieta van Dishoeck
 16 DSA2x Pieta van Dishoeck combi
 17 DO2- Odiel Wassenaar, Marieke van Gool
 18 B1x Oscar Diergaarde
 19 O2- Joost van der Heijden, Evert Groen
 20 SA4- Machiel Koper, Rogier Peters combi Willem III
 21 Hollandia DN8+ Caren Frijlink, Dianne Wolters, Evelien Wind, Janneke Goudswaard, Janneke Wilms, Josien Branbergen, Linda Langheld, Noor Tromp
 22 LN4+ Ivo Visser, Matthijs Kok, Frank den Bieman, Rodek Hiddink
 23 LO4+ Ivo Visser, Matthijs Kok, Frank den Bieman, Rodek Hiddink
 24 LO8+ Frank den Bieman, Matthijs Kok, Ivo Visser, Rodek Hiddink, Daniel Peters, Nicolas van Brussel, Erik vd Pluijm, Floris Hekster
 25 N1x Oscar Diergaarde
 26 Gent LH8+ Frank den Bieman, Matthijs Kok, Ivo Visser, Rodek Hiddink, Daniel Peters, Nicolas van Brussel, Erik vd Pluijm, Floris Hekster
 27 LH8+ Frank den Bieman, Matthijs Kok, Ivo Visser, Rodek Hiddink, Daniel Peters, Nicolas van Brussel, Erik vd Pluijm, Floris Hekster
 28 Keulen D2- Esther Devilee combi
 29 D4- Esther Devilee combi
 30 ZRB  LO8+ Ivo Visser, Matthijs Kok, Frank den Bieman, Rodek Hiddink, Caspar Kerkvliet, Frans Schrijver, Daniel Peters, Floris Hekster
 31 DB8+ Klaartje Groot combi Okeanos
 32 DN2- Marije Deutekom, Marieke Pronk
 33 B8+ Fedor Segers, Jakob Hogervorst, Jorrit de Regt, Maarten Rademakers, Robbert vd Veen, Roy Johannink, Rutger Kortleven, Wesley van Breda
 34 LDN1x Aukje Zuidema
 35 N2- Floris Kloosterman, Joris van Waveren
Thetis Sprint LSA8+ Ivo Visser, Matthijs Kok, Frank den Bieman, Rodek Hiddink, Caspar Kerkvliet, Frans Schrijver, Daniel Peters, Floris Hekster
 36 ARB  LO8+ Matthijs Kok, Caspar Kerkvliet, Ivo Visser, Floris Hekster, Frank den Bieman, Nicolas van Brussel, Daniel Peters, Frans Schrijver
 37 DSB4- Maaike de Man, Marije Deutekom, Marieke Pronk combi Nereus
 38 O2- Joost van der Heijden, Evert Groen
 39 SA4- Machiel Koper, Rogier Peters combi Willem III
 40 SB2x Derk Fontein combi Theta
 41 DSA8+ Esther Devilee combi
 42 Martini Regatta DO4+ Maaike de Man, Marieke van Gool, Marije Deutekom, Odiel Wassenaar
 43 DO4- Maaike de Man, Marieke van Gool, Marije Deutekom, Odiel Wassenaar
 44 LDN1x Aukje Zuidema
 45 DN8+ Caren Frijlink, Dianne Wolters, Evelien Wind, Janneke Goudswaard, Janneke Wilms, Josien Branbergen, Linda Langheld, Klaartje Groot
 46 N8+ Fedor Segers, Jakob Hogervorst, Jorrit de Regt, Maarten Rademakers, Robbert vd Veen, Roy Johannink, Rutger Kortleven, Wesley van Breda
 47 NK SA8+ NK Remko Schnieders combi KNRB
 48 SB2x NK Derk Fontein combi Theta
 49 DSA4- NK Esther Devilee combi
 50 DSA8+ NK Esther Devilee combi
 51 Koninklijke SB2x Derk Fontein combi Theta
 52 NSRF DO8+ Maaike de Man, Marieke van Gool, Marije Deutekom, Odiel Wassenaar combi
 53 N8+ Fedor Segers, Jakob Hogervorst, Jorrit de Regt, Maarten Rademakers, Robbert vd Veen, Roy Johannink, Rutger Kortleven, Wesley van Breda
 54 O4- Steven Sjenitzer, Rogier Hoorn, Daniel Haveman, Joris van Waveren
 55 LDN1x Aukje Zuidema
 56 LDSA4x Aukje Zuidema combi Euros/Njord/Okeanos
 57 N2+ Floris Kloosterman, Joris van Waveren
 58 O2- Joost van der Heijden, Evert Groen
WC Luzern DSA4- Brons Esther Devilee combi KNRB
Eerstejaarsklassement Ejz Fedor Segers, Jakob Hogervorst, Jorrit de Regt, Maarten Rademakers, Robbert vd Veen, Roy Johannink, Rutger Kortleven, Wesley van Breda

Overig:

 59  Martini SA2- Gerard Oud, Fred Burlage
 60  Martini SB2x Gerard Oud, Fred Burlage
 61  Martini 2- Nanno Bolt, Aljo Velthuis
 62 Hollandia Elit2- Gerard Oud, Fred Burlage

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll