Inloggen

×

Blik  Wedstrijd Nummer  Roeiers
 1 Winterwedstrijden      LN1x Erwin Back
 2 Randstad  LN1x Erwin Back
 3 O1x Willem van Vught
 4 O2- Tomas Jansma, Niels Koert
 5 LB1x Erwin Back
 6 Hollandia  LB1x Hubert de Jonge
 7 LN1x Erwin Back
 8 LB1x Hubert de Jonge
 9 ZRB  DB8+ Annet Brandt, Roos Eisma, Maaike Groffen, Antoinette de Groot, Mariëlle Hagen, Nienke de Jonge, Annemarie Maas, Esther Verburg strvr: Joanette Los
 10 LO1x Erwin Back
 11 LO1x Erwin Back
 12 ARB  LO1x Erwin Back
 13 LN1x Hubert de Jonge
 14 Martini  SA2- Tomas Jansma, Niels Koert
 15 LDN4+ Annet Brandt, Antoinette de Groot, Annemarie Maas, Esther Verburg strvr: Joanette Los
 16 B8+ Maarten Bordewijk, Robert van Cleef, Rients Dijkstra, Peter Eecen, Jan-Willem Jonker, Juan Tates, Rein Wolters strmn: Richard Bosgraaf
 17 LB8+ Marc Brouwer, Willem Feltkamp, Christiaan Koenders, Bart Schraag, Steffen de Vries, Cas Wiebenga combi Amstel strmn: Chris Groeneveld
 18 NSRF  LDO4+ Annet Brandt, Antoinette de Groot, Annemarie Maas, Esther Verburg strvr: Joanette Los
 19 LO2x Erwin Back, Hubert de Jonge
 20 LO1x Hubert de Jonge
 21 LO2x Erwin Back, Hubert de Jonge

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll