Inloggen

×

Blik  Wedstrijd  Nummer  Roeiers
 1 Asopos N4+ Maarten Bordewijk, Robert van Cleef, Juan Tates, Rein Wolters strmn: Fokke Gerritsen
 2 Head of the River B8+ Marc Eecen, Erik vd Hoek, Erin Hoogenboom, Jan Piersma, Casper Riekerk, Johnny Riepen, Jasper Smink, Dirk Thuijs strmn: Paul Kamsteeg
 3 Skiffhead DB1x Stephanie Ceha
 4 Randstad Regatta N2+ Maarten Bordewijk, Simen Grootjans strmn: Floris de Hen
 5 DB1x Stephanie Ceha
 6 O1x Willem van Vught
 7 Hollandia  DB1x Roos Eisma
 8 LDB2x Annemarie Maas, Esther Verburg
 9 ZRB B8+ Marc Eecen, Erik vd Hoek, Erin Hoogenboom, Jan Piersma, Casper Riekerk, Johnny Riepen, Floris Rutjes, Dirk Thuijs strmn: Paul Kamsteeg
 10 O2- Roland Hufnagel, Tomas Jansma
 11 N2- Maarten Bordewijk, Simen Grootjans
 12 B8+ Marc Eecen, Erik vd Hoek, Erin Hoogenboom, Jan Piersma, Casper Riekerk, Johnny Riepen, Floris Rutjes, Dirk Thuijs strmn: Paul Kamsteeg
 13 DB8+ Ilonka Brügemann, Tamar Freeve, Sophie Kerssemakers, Maaike de Loor, Femke Molenaar, Maike van der Velde, Rosan van der Werf strvr: Nienke de Jonge
 14 DN1x Roos Eisma
 15 LB4+ Diederik de Boorder, Thomas de Groot, Peter Hollebeek, Erik-Jan Veldhuijzen strmn: Pieter van Noort
 16 DO2x Stephanie Ceha combi Willem III
 17 DN1x Roos Eisma
 18 NK  LSA4x Erwin Back combi Argo/Okeanos/Willem III
 19 SA4x Willem van Vught combi Die Leythe/Okeanos
 20 Martini LB2x Marc Brouwer, Cas Wiebenga
 21 NSRF SA1x Willem van Vught
 22 LDN1x Annemarie Maas
 23 LO2x Hubert de Jonge combi Proteus

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll