Inloggen

×

Blik Wedstrijd Nummer Roeiers
 1 Hel van het Noorden LD1x Annemarie Maas
 2 Winterwedstrijden DB2x Ilonka Brügemann, Femke Molenaar
 3 O2- Maarten Bordewijk, Simen Grootjans
 4 Randstad  O2- Maarten Bordewijk, Simen Grootjans
 5 Hollandia  O2- Maarten Bordewijk, Simen Grootjans
 6 ZRB LN8+ Arnoud Beens, Rob Bingen, Niels Küthe, Anton Reijinga, Carl van Schagen, Ron Tol, Ditmer de Vries combi Okeanos strmn: Joost Bon
 7 B8+ Bart Berenbak, Martijn van Bladeren, Menno vd Eerden, Rein de Haan, Martijn Kortekaas, Bas van Nieuwenhuizen, Doede Rensema, Willem Schoonbeek strmn: Peter Boeken
 8 ARB  DO2x Roos Eisma combi RIC
 9 LDSA4- Annemarie Maas combi RIC
 10 NK LDSA4- NK Annemarie Maas combi RIC
 11 Martini DO4- Annemarie Maas combi RIC
 12 DO2x Roos Eisma combi RIC
 13 DB8+ Jacqueline Engelen, Daniëlle Galdeij, Daphne Giesberger, Linda Mebus, Christien van Meurs, Marijn Steegstra, Karine Zuidgeest, Marga Zwaan strvr: Christa Lopuhaa
 14 O2- Maarten Bordewijk, Simen Grootjans
 15 DO4- Annemarie Maas combi RIC
 16 Koninklijke DSB8+ Jacqueline Engelen, Daniëlle Galdeij, Daphne Giesberger, Linda Mebus, Christien van Meurs, Marijn Steegstra, Karine Zuidgeest, Marga Zwaan strvr: Christa Lopuhaa
 17 NSRF B1x Joost Hagens
 18 O8+ Maarten Bordewijk combi Okeanos
 19 DN2- Roos Eisma combi RIC
 20 LDO2x Annemarie Maas combi RIC
 21 DN8+ Jacqueline Engelen, Daniëlle Galdeij, Daphne Giesberger, Linda Mebus, Christien van Meurs, Marijn Steegstra, Karine Zuidgeest, Marga Zwaan strvr: Christa Lopuhaa

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll