Inloggen

×

Blik  Wedstrijd  Nummer  Roeiers
 1 Novembervieren  N4+ Dennis Stroombergen, Leofwin Visman, Remko Schnieders, Klaas Pel strvr: Annet Brandt
Vet27-4x Simen Grootjans combi Beatrix
 3 Asopos  LN4+ Paul Calis, Ditmar Waterman, Niall v.d. Wou, Martijn Peters strmn: Simon de Heer
 4 DSA4+ Christien v. Meurs, Jaqueline Engelen, Annick v. Vught, Pieta van Dishoeck
 5 Winterwedstrijden    LN4+ Paul Calis, Ditmar Waterman, Niall v.d. Wou, Martijn Peters strmn: Simon de Heer
 6 SB1x Dennis Stroombergen
 7 Heineken N8+ Dennis Stroombergen, Leofwin Visman, Simen Grootjans, Maarten Bordewijk, Remko Schnieders, Jeroen Wiemer, John Uiters, Martijn van Bladeren strvr: Annet Brandt
 8 Skiffhead  DN1x Linda Mebus
 9 SB1x Dennis Stroombergen (3e totaalklassement)
 10 Varsity  LO2- Arnoud Beens, Ditmer de Vries
 11 Randstad LO2- Arnoud Beens, Ditmer de Vries
 12 SB2x Dennis Stroombergen combi Laga
 13 LO4+ Paul Calis, Ditmar Waterman, Niall v.d. Wou, Martijn Peters strmn: Simon de Heer
 14 Gent  LSA2- Arnoud Beens, Ditmer de Vries
 15 Hollandia LN8+ Alexander Swinkels, Reuben Wijnberg, Rik v/d Kleij, Daan Hannessen, Jasper Drenth, Joost Bon, Wilkin Stitselaar, Kezik King strmn: Simon de Heer
 16 N4+ Leofwin Visman, John Uiters, Remko Schnieders, Martijn van Bladeren str: Aegir
 17 DSA4- Linda Mebus combi Proteus
 18 ZRB  O4- Leofwin Visman, John Uiters, Remko Schnieders, Martijn van Bladeren
 19 LSA4- Arnoud Beens, Ditmer de Vries combi Njord
 20 O8+ Leofwin Visman, John Uiters, Remko Schnieders, Martijn van Bladeren, Dennis Stroombergen, Jaques Wijker, Maarten Bordewijk, Simen Grootjans strmn: Tim Haster
 21 SA1x Simen Grootjans
 22 B4+ Ivo Scheer, Evert Wind, Chris Vonk, Gert Frijters strmn: Simon de Heer
 23 DSB1x Linda Mebus
 24 LN4+ Paul Calis, Ditmar Waterman, Niall v.d. Wou, Martijn Peters
 25 ARB  DN4+ Petra de Lint, Doesjka Porcelijn, Marije Vergeer, Pieta van Dishoeck strvr: Lilian Girod
 26 SB1x Dennis Stroombergen
 27 SB2x Dennis Stroombergen combi Laga
 28 DN2x Linda Mebus
 29 NK  SB4x NK Dennis Stroombergen combi Laga
 30 SB2x NK Dennis Stroombergen combi Laga
 31 Martini LSA2- Arnoud Beens, Ditmer de Vries
 32 DB8+ Bettina Poels, Lonneke Bolland, Andrea Cuypers, Anna Diepraam, Anne-Marie Meijer, Pieternel Overweel, Evelien Ensink, Annelieke van Bokhoven strvr: Susan de Gooijer
 33 O1x Simen Grootjans
 34 O4- Leofwin Visman, John Uiters, Remko Schnieders, Martijn van Bladeren
 35 O2x Simen Grootjans, Maarten Bordewijk
 36 LSA4- Arnoud Beens, Ditmer de Vries combi Njord
 37 Koninklijke SB2x Dennis Stroombergen combi Laga
 38 NSRF  DN4+ Petra de Lint, Doesjka Porcelijn, Marije Vergeer, Pieta van Dishoeck strvr: Lilian Girod
 39 DSA4- NSK Linda Mebus combi Okeanos/Proteus
 40 N8+ Evert Wind, Chris Vonk, Gert Frijters combi Proteus str: Proteus
 41 SA4x Simen Grootjans, Jaques Wijker combi Proteus
 42 SB2x Dennis Stroombergen combi Euros
 43 Nations Cup SB2x GOUD Dennis Stroombergen combi Laga

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll