Inloggen

×

Blik  Wedstrijd  Nummer  Roeiers
 1 Cornelis Tromp SA4+ Niall v.d. Wouw, Reuben Wijnberg, Hans Foppe, Gert Frijters strmn: Simon de Heer
 2 Novembervieren LSA4+ Arnoud Beens, Ditmer de Vries combi Nereus strvr: Annet Brandt
 3 Asopos SA4+ Niall v.d. Wouw, Reuben Wijnberg, Hans Foppe, Gert Frijters
 4 DN4+ Lonneke Bolland, Anne-Marie Meijer, Annelieke van Bokhoven, Pieternel Overweel
 5 NPol1x Arnoud Beens
 6 DO2- Marije Vergeer, Doesjka Porcelijn
 7 Multec  LO4+ Niall v.d. Wouw, Reuben Wijnberg, Hans Foppe, Gert Frijters
 8 DO2- Pieta van Dishoeck, Linda Mebus
 9 LN1x Joost Kolkman
 10 LSB1x Joost Kolkman
 11 SA1x Jacques Wijker
 12 Heineken DB8+ Marieke v.d. Meij, Danielle v.d. Berg, Antoinette Vlieger, Caterien Selen, Daphne Leferink, Karin de Koning, Barbara Buitenhuis, Jeanine Graaf strvr: Susan Vugts
 13 LN8+ Joost Kolkman, Reuben Wijnberg, Martijn Kortekaas, Hans Foppe, Niall v.d. Wouw, Gert Frijters, Anton Reijinga, Jasper Drenth strmn: Simon de Heer
 14 2eDiv8+ Dennis Stroombergen, Leofwin Visman, Arnoud Beens, Ditmer de Vries, John Uiters, Evert Wind, Remko Schnieders, Martijn van Bladeren strvr: Annet Brandt
 15 Head of the River LN8+ Joost Kolkman, Reuben Wijnberg, Martijn Kortekaas, Hans Foppe, Niall v.d. Wouw, Gert Frijters, Anton Reijinga, Jasper Drenth strmn: Simon de Heer
 16 Skiffhead SB1x Dennis Stroombergen
 17 Randstad LO4- Hans Foppe, Gert Frijters, Reuben Wijnberg, Niall v.d. Wouw
 18 DSB2- Pieta van Dishoeck, Linda Mebus
 19 DN8+ Danielle v.d. Berg, Karin de Koning, Daphne Leferink, Antoinette Vlieger, Caterien Selen, Gemmeke Caron, Barbara Buitenhuis, Jeanine Graaf strvr: Susan Vugts
 20 O4- Leofwin Visman, Remko Schnieders, Evert Wind, John Uiters
 21 SA2x Dennis Stroombergen combi Laga
 22 SA8+ Dennis Stroombergen, Leofwin Visman, Arnoud Beens, Ditmer de Vries, John Uiters, Evert Wind, Remko Schnieders, Joost Kolkman strmn: Simon de Heer
 23 B8+ Roel van der Hoeven, Edo Lijklema, Michiel Maaldrink, Dirk Mutsaerts, Eduard Mutsaerts, Maarten Pel, Oscar Spataro, Harry Wien strmn: Michiel Boersma
 24 ZRB DN4+ Annelieke van Bokhoven, Lonneke Bolland, Annemarie Meijer, Pieternel Overweel strvr: Susan de Gooijer
 25 O4- Leofwin Visman, Remko Schnieders, Evert Wind, John Uiters
 26 O8+ Hans Foppe, Gert Frijters, Reuben Wijnberg, Niall v.d. Wouw, Leofwin Visman, Remko Schnieders, Evert Wind, John Uiters strmn: Simon de Heer
 27 DN8+ Danielle v.d. Berg, Karin de Koning, Daphne Leferink, Antoinette Vlieger, Caterien Selen, Gemmeke Caron, Marieke v.d. Meij, Barbara Buitenhuis strvr: Susan Vugts
 28 LO2- Niall v.d. Wouw, Hans Foppe
 29 ARB LB8+ Arvid Breedveld, Jasper Jöbsis, David Keuning, Harm Smit, Gert-Jan Schuurmans, Mathijs de Vries combi Willem III strmn: Frank v.d. Meer
 30 SA2x Dennis Stroombergen combi Laga
 31 DN8+ Danielle v.d. Berg, Karin de Koning, Daphne Leferink, Antoinette Vlieger, Caterien Selen, Gemmeke Caron, Marieke v.d. Meij, Jeanine Graaf strvr: Susan Vugts
 32 SA8+ Leofwin Visman, Remko Schnieders, Ditmer de Vries, John Uiters combi Laga
 33 NK LSA4x NK Joost Kolkman combi Leythe/Spaarne/Willem III
 34 SA4x NK Dennis Stroombergen combi Euros/Laga/Spaarne
 35 Dej8+ Danielle v.d. Berg, Karin de Koning, Daphne Leferink, Antoinette Vlieger, Caterien Selen, Gemmeke Caron, Marieke v.d. Meij, Jeanine Graaf strvr: Susan Vugts
 36 LSB2x NK Joost Kolkman combi Spaarne
 37 Martini SA2x Simen Grootjans combi Gyas
 38 NSRF  N2x Rein de Haan combi RIC
 39 O8+ Evert Wind combi Okeanos
 40 DB1x Pieta van Dishoeck
 41 NSK D8+ Danielle v.d. Berg, Karin de Koning, Daphne Leferink, Antoinette Vlieger, Barbara Buitenhuis, Gemmeke Caron, Marieke v.d. Meij, Jeanine Graaf strvr: Susan Vugts
 42 LO4- Ditmer de Vries, Arnoud Beens combi Nereus

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll