Inloggen

×

Blik Wedstrijd Nummer Roeier
 1 Novembervieren N4+ Derk Fontein combi
 2 Hel van het Noorden DSA1x Pieta van Dishoeck
 3 ONEK SB Machiel Koper
 4 LSA Arnoud Beens
 5 Multec  O1x Evert Groen
 6 SB1x Evert Groen
 7 O2- Joost van der Heijden, Rogier Peters
 8 SA4+ Joost van der Heijden, Rogier Peters, Machiel Koper, Remko Schnieders
 9 B1x Remko Schnieders
 10 Heineken Roei4kamp DB8+ Elbrich de Boer, Nienke Brendel, Marije Deutekom, Jakoline van Empel, Elles van den Hoek, Marieke Pronk, Priska Tijdhof, Aukje Zuidema strvr: Suzanne Engels
 11 Head of the River  1eDiv8+ Arnoud Beens combi
 12 B8+ Sander van den Akker, Frank van Assema, Oscar Diergaarde, Mark Fontein, Rogier Hoorn, Jeroen Pasman, Jur Ringers, Steven Sjenitzer strvr: Susan Vughts
 13 Skiffhead DO1x Pieta van Dishoeck
 14 Varsity B8+ Sander van den Akker, Frank van Assema, Oscar Diergaarde, Mark Fontein, Rogier Hoorn, Jeroen Pasman, Jur Ringers, Steven Sjenitzer
 15 DB8+ Sabine Engels, Nienke Brendel, Marije Deutekom, Jakoline van Empel, Elles van den Hoek, Marieke Pronk, Priska Tijdhof, Aukje Zuidema strvr: Suzanne Engels
OVD Skøll Sprint SA2x Evert Groen, Machiel Koper
O2- Joost van der Heijden, Rogier Peters
SA1x Derk Fontein
 16 Randstad Regatta DO1x Pieta van Dishoeck
 17 SB1x Derk Fontein
 18 O2- Joost van der Heijden, Rogier Peters
 19 O4- Joost van der Heijden, Rogier Peters combi
 20 DB4+ Ieke Egas Reparaz, Marieke van Gool, Alexandra vd Marel, Odiel Wassenaar strvr: Sanne de Jong
 21 LB1x Hans Foppe
 22 B1x Remko Schnieders
 23 Keulen  DSA4x Pieta van Dishoeck combi
 24 Hollandia DN8+ Elbrich de Boer, Nienke Brendel, Sabine Engels, Jakoline van Empel, Elles van den Hoek, Marieke Pronk, Priska Tijdhof, Aukje Zuidema strvr: Suzanne Engels
 25 SA2x Joris van Waveren combi
 26 SB2x Evert Groen combi
 27 O2x Machiel Koper
 28 SA1x Machiel Koper
 29 O1x Machiel Koper
 30 Laga Lustrum wedstrijden DN8+ Elbrich de Boer, Nienke Brendel, Marije Deutekom, Jakoline van Empel, Sabine Engels, Marieke Pronk, Priska Tijdhof, Aukje Zuidema strvr: Suzanne Engels
 31 ZRB DN8+ Ieke Egas Reparaz, Marieke van Gool, Alexandra vd Marel, Odiel Wassenaar combi Theta strvr: Sanne de Jong
 32 N8+ Sander van den Akker, Frank van Assema, Oscar Diergaarde, Mark Fontein, Rogier Hoorn, Jeroen Pasman, Jur Ringers, Steven Sjenitzer strvr: Susan Vughts
 33 Gent  DSA8+ Irene van Bokhoven, Gemmeke Caron, Saskia Egas Reparaz, Jeanine Graaff, Maaike de Man, Emmelien vd Pol, Maaike Smeels, Karin Spaargaren strvr: Josine Peters
 34 SB1x Derk Fontein
 35 SA2- Remko Schnieders, Leofwin Visman
 36 SB2x Evert Groen, Machiel Koper
 37 Duisburg  SB1x Derk Fontein
 38 ARB Skøll Lustrumwedstrijden SA4- Arnoud Beens combi
 39 DSA8+ Irene van Bokhoven, Gemmeke Caron, Saskia Egas Reparaz, Jeanine Graaff, Maaike de Man, Emmelien vd Pol, Maaike Smeels, Karin Spaargaren strvr: Josine Peters
 40 DO4- Saskia Egas Reparaz, Maaike de Man, Emmelien vd Pol, Maaike Smeels
 41 SB2x Evert Groen, Machiel Koper
 42 N8+ Sander van den Akker, Frank van Assema, Oscar Diergaarde, Mark Fontein, Rogier Hoorn, Jeroen Pasman, Jur Ringers, Steven Sjenitzer strvr: Susan Vughts
 43 DN8+ Ieke Egas Reparaz, Marieke van Gool, Alexandra vd Marel, Odiel Wassenaar combi Theta strvr: Sanne de Jong
 44 SB4- Joost van der Heijden, Rogier Peters combi
 45 B1x Floris Kloosterman
 46 Martini Regatta DO4+ Ieke Egas Reparaz, Marieke van Gool, Alexandra vd Marel, Odiel Wassenaar strmn: Frank van der Meer
 47 LB8+ Rodek Hiddink, Frank den Bieman, Nicolas van Brussel, Daniel Peters, Caspar Kerkvliet, Frans Schrijver, Wladimir Tameling, Jort Rijks strmn: Frank van der Meer
 48 N8+ Evert Groen, Sjoerd Jorritsma combi Laga
 49 Koninklijke Maas Holland Beker 1jD8+ Ieke Egas Reparaz, Marieke van Gool, Alexandra vd Marel, Odiel Wassenaar combi Theta strvr: Sanne de Jong
 50 SB4x Evert Groen, Machiel Koper combi
 51 LSA8+ Arnoud Beens combi
 52 Koninklijke Maas Holland Beker/NK SB8+ NK Joost van der Heijden, Rogier Peters combi
 53 LSA8+ NK Arnoud Beens combi
 54 NSRF Slotwedstrijden O4- Joost van der Heijden, Rogier Peters combi
 55 SA8+ Joost van der Heijden, Rogier Peters combi
 56 O2x Floris Kloosterman, Joris van Waveren
 57 N1x Floris Kloosterman
 58 N2x Floris Kloosterman, Joris van Waveren
 59 N8+ Derk Fontein, Joris van Waveren, Machiel Koper, Evert Groen combi
 60 SA8+ Leofwin Visman, Joost Kolkman, Arnoud Beens, Remko Schnieders, Derk Fontein, Machiel Koper, Rogier Peters, Joost vd Heijden strmn: Simon de Heer
 61 NSKD1x Pieta van Dishoeck
 62 SA2- Remko Schnieders, Leofwin Visman
WK Strathclyde M2+ Brons Remko Schnieders, Leofwin Visman strmn: Nereus
A.A.S.R. Skøll