Inloggen

×

Blik Wedstrijd Nummer Roeier
 1 Novembervieren N4+ Derk Fontein combi
 2 Hel van het Noorden DSA1x Pieta van Dishoeck
 3 ONEK SB Machiel Koper
 4 LSA Arnoud Beens
 5 Multec  O1x Evert Groen
 6 SB1x Evert Groen
 7 O2- Joost van der Heijden, Rogier Peters
 8 SA4+ Joost van der Heijden, Rogier Peters, Machiel Koper, Remko Schnieders
 9 B1x Remko Schnieders
 10 Heineken Roei4kamp DB8+ Elbrich de Boer, Nienke Brendel, Marije Deutekom, Jakoline van Empel, Elles van den Hoek, Marieke Pronk, Priska Tijdhof, Aukje Zuidema strvr: Suzanne Engels
 11 Head of the River  1eDiv8+ Arnoud Beens combi
 12 B8+ Sander van den Akker, Frank van Assema, Oscar Diergaarde, Mark Fontein, Rogier Hoorn, Jeroen Pasman, Jur Ringers, Steven Sjenitzer strvr: Susan Vughts
 13 Skiffhead DO1x Pieta van Dishoeck
 14 Varsity B8+ Sander van den Akker, Frank van Assema, Oscar Diergaarde, Mark Fontein, Rogier Hoorn, Jeroen Pasman, Jur Ringers, Steven Sjenitzer
 15 DB8+ Sabine Engels, Nienke Brendel, Marije Deutekom, Jakoline van Empel, Elles van den Hoek, Marieke Pronk, Priska Tijdhof, Aukje Zuidema strvr: Suzanne Engels
OVD Skøll Sprint SA2x Evert Groen, Machiel Koper
O2- Joost van der Heijden, Rogier Peters
SA1x Derk Fontein
 16 Randstad Regatta DO1x Pieta van Dishoeck
 17 SB1x Derk Fontein
 18 O2- Joost van der Heijden, Rogier Peters
 19 O4- Joost van der Heijden, Rogier Peters combi
 20 DB4+ Ieke Egas Reparaz, Marieke van Gool, Alexandra vd Marel, Odiel Wassenaar strvr: Sanne de Jong
 21 LB1x Hans Foppe
 22 B1x Remko Schnieders
 23 Keulen  DSA4x Pieta van Dishoeck combi
 24 Hollandia DN8+ Elbrich de Boer, Nienke Brendel, Sabine Engels, Jakoline van Empel, Elles van den Hoek, Marieke Pronk, Priska Tijdhof, Aukje Zuidema strvr: Suzanne Engels
 25 SA2x Joris van Waveren combi
 26 SB2x Evert Groen combi
 27 O2x Machiel Koper
 28 SA1x Machiel Koper
 29 O1x Machiel Koper
 30 Laga Lustrum wedstrijden DN8+ Elbrich de Boer, Nienke Brendel, Marije Deutekom, Jakoline van Empel, Sabine Engels, Marieke Pronk, Priska Tijdhof, Aukje Zuidema strvr: Suzanne Engels
 31 ZRB DN8+ Ieke Egas Reparaz, Marieke van Gool, Alexandra vd Marel, Odiel Wassenaar combi Theta strvr: Sanne de Jong
 32 N8+ Sander van den Akker, Frank van Assema, Oscar Diergaarde, Mark Fontein, Rogier Hoorn, Jeroen Pasman, Jur Ringers, Steven Sjenitzer strvr: Susan Vughts
 33 Gent  DSA8+ Irene van Bokhoven, Gemmeke Caron, Saskia Egas Reparaz, Jeanine Graaff, Maaike de Man, Emmelien vd Pol, Maaike Smeels, Karin Spaargaren strvr: Josine Peters
 34 SB1x Derk Fontein
 35 SA2- Remko Schnieders, Leofwin Visman
 36 SB2x Evert Groen, Machiel Koper
 37 Duisburg  SB1x Derk Fontein
 38 ARB Skøll Lustrumwedstrijden SA4- Arnoud Beens combi
 39 DSA8+ Irene van Bokhoven, Gemmeke Caron, Saskia Egas Reparaz, Jeanine Graaff, Maaike de Man, Emmelien vd Pol, Maaike Smeels, Karin Spaargaren strvr: Josine Peters
 40 DO4- Saskia Egas Reparaz, Maaike de Man, Emmelien vd Pol, Maaike Smeels
 41 SB2x Evert Groen, Machiel Koper
 42 N8+ Sander van den Akker, Frank van Assema, Oscar Diergaarde, Mark Fontein, Rogier Hoorn, Jeroen Pasman, Jur Ringers, Steven Sjenitzer strvr: Susan Vughts
 43 DN8+ Ieke Egas Reparaz, Marieke van Gool, Alexandra vd Marel, Odiel Wassenaar combi Theta strvr: Sanne de Jong
 44 SB4- Joost van der Heijden, Rogier Peters combi
 45 B1x Floris Kloosterman
 46 Martini Regatta DO4+ Ieke Egas Reparaz, Marieke van Gool, Alexandra vd Marel, Odiel Wassenaar strmn: Frank van der Meer
 47 LB8+ Rodek Hiddink, Frank den Bieman, Nicolas van Brussel, Daniel Peters, Caspar Kerkvliet, Frans Schrijver, Wladimir Tameling, Jort Rijks strmn: Frank van der Meer
 48 N8+ Evert Groen, Sjoerd Jorritsma combi Laga
 49 Koninklijke Maas Holland Beker 1jD8+ Ieke Egas Reparaz, Marieke van Gool, Alexandra vd Marel, Odiel Wassenaar combi Theta strvr: Sanne de Jong
 50 SB4x Evert Groen, Machiel Koper combi
 51 LSA8+ Arnoud Beens combi
 52 Koninklijke Maas Holland Beker/NK SB8+ NK Joost van der Heijden, Rogier Peters combi
 53 LSA8+ NK Arnoud Beens combi
 54 NSRF Slotwedstrijden O4- Joost van der Heijden, Rogier Peters combi
 55 SA8+ Joost van der Heijden, Rogier Peters combi
 56 O2x Floris Kloosterman, Joris van Waveren
 57 N1x Floris Kloosterman
 58 N2x Floris Kloosterman, Joris van Waveren
 59 N8+ Derk Fontein, Joris van Waveren, Machiel Koper, Evert Groen combi
 60 SA8+ Leofwin Visman, Joost Kolkman, Arnoud Beens, Remko Schnieders, Derk Fontein, Machiel Koper, Rogier Peters, Joost vd Heijden strmn: Simon de Heer
 61 NSKD1x Pieta van Dishoeck
 62 SA2- Remko Schnieders, Leofwin Visman
WK Strathclyde M2+ Brons Remko Schnieders, Leofwin Visman strmn: Nereus

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll