Inloggen

×

 Blik Wedstrijd Nummer Roeiers
 1 November Vieren SA4* Daniel Haveman, Machiel Koper, David Hengst, Jurjen Ringers
 2 DSA4* Aukje Zuidema combi Njord
 3 Asopos Najaars DN4+ Fieke Kolk, Lucy Schoen, Stynke Docter, Nienke Koeman strvr: Carol Joval
 4 DN1x Annamaria van de Steeg
 5 SA1x Carsten Brzeski
 6  NKIR O Matthijs Vellenga
 7 DSA Hurnet Dekkers (NR)
 8 DO Nienke Hommes
 9 Ergohead  DSA Hurnet Dekkers (WR)
 10 WK Indoor Roeien Boston W Hurnet Dekkers (NR)
 11 Heineken Roei4kamp LSA8+ Wesley van Breda, Wolter Blankert, Pieter-Joost van Dam, Frederik Wintermans, Steven Dinkelaar, Harmen Hofstra, Jasper Bennik, Maarten Jüch strvr: Sanne Sanavro
 12 Skiffhead N1x Jurjen Ringers
 13 Randstad Regatta DB8+ Heike Burgers, Machteld van der Meer, Annemarie Dijkstra, Fenna Bouman, Katrien Hautvast, Cindy de Jong, Renee van Rooyen, Paula Notenboom strvr: Anne Marie van der Voort
 14 LDO1x Aukje Zuidema
 15 Hollandia (nkl) DSA8+ Heike Burgers, Machteld van der Meer, Annemarie Dijkstra, Fenna Bouman, Katrien Hautvast, Cindy de Jong, Renee van Rooyen, Paula Notenboom strvr: Anne Marie van der Voort
 16 SA4+ David Hengst, Robert Wendte, Remco de Keizer, Olivier van Veen strvr: Eva Hengst
 17 Martini NK DO2- Caroline Verweij, Annemiek de Haan
 18 DSA4- NK Nienke Hommes (SA), Klaartje Groot, Caroline Verweij, Annemiek de Haan
 19 LDSA4x NK Aukje Zuidema combi
 20 LO8+ Pieter-Joost van Dam, Harmen Hofstra, Steven Dinkelaar, Frederik Wintermans combi Vidar
 21 SA4+ NK Tjerk Gualtherie van Weezel, Steven Sjenitzer, Matthijs Vellenga, Rob van Veen
 22 DB1x Janneke Goudswaard
 23 Laga Lustrum Wedstrijden DO2- Caroline Verweij (SA), Annemiek de Haan
 24 LO2- Wolter Blankert, Jasper Bennik
 25 DSA2+ Hurnet Dekkers (SA), Nienke Hommes strvr: Elsbeth Zeijlemaker
 26 ZHRB  B8+ Peter van Veen, Eeuwoud van den Heuvel, Sjoerd Hardeman, Edwin Baas, Wouter Wolzak, James Wareham, Michel Uiterwaal, Maarten Nieuwenburg strmn: David Smeets
 27 SA8+ Wesley van Breda, Wolter Blankert combi KNRB
 28 DO2- Lucy Schoen, Stynke Docter
 29 LO2- Pieter-Joost van Dam (SA), Steven Dinkelaar
 30 DB4+ Ellen Cieraad, Esther Harnisch, Maartje Sleiffer, Sanne Goossen strvr: Carol Joval
 31 SB2- Pieter Postema, Jaap Groen
 32 Ratzeburg Regatta LSA8+ Wesley van Breda, Wolter Blankert (SA) combi KNRB
 33 DSA4- Nienke Hommes combi KNRB
 34 LDSA4x Aukje Zuidema combi KNRB
 35 DSA4- Nienke Hommes combi KNRB
 36 LDSA4x Aukje Zuidema combi KNRB
 37 ZRB LSA8+ Pieter-Joost van Dam, Harmen Hofstra, Steven Dinkelaar, Frederik Wintermans combi Vidar strvr: Sanne Sanavro
 38 Argo Sprint SA1x Carsten Brzeski
 39 LN8+ Willem Koeman, Pieter Brascamp, Thomas Kruithof, Daniel Brevoord, Harm Scholten, Hendrik-Jan Hansma, Peter den Beste, Arne Lang strvr: Eveline Baerends
 40 DO2- Lucy Schoen, Stynke Docter
 41 NSRF SA2- Rob van Veen, Steven Sjenitzer
 42 DO2x Annemiek de Haan, Janneke Goudswaard
 43 DN2- Lucy Schoen, Stynke Docter
 44 NSK2- Rob van Veen, Steven Sjenitzer
 45 SA4- Tjerk Gualtherie van Weezel, Rob van Veen combi Nereus/Okeanos
 46 SA2+ Rob van Veen, Steven Sjenitzer strvr: Anne Marie van der Voort
 47 NSK8+ Chris Vermaak, Robin Puls, David Hengst, Remco de Keizer, Olivier van Veen, Pieter Postema, Jaap Groen, Robert Wendte strmn: David Smeets
 48 LB1x Maarten Jüch
 49 LB8+ Willem Koeman, Pieter Brascamp, Thomas Kruithof, Daniel Brevoord, Harm Scholten, Hendrik-Jan Hansma, Peter den Beste, Arne Lang strvr: Eveline Baerends
 50 WC München LM8+ Zilver Wesley van Breda, Wolter Blankert combi KNRB
 51 LW4x Zilver Aukje Zuidema combi KNRB
 52 WK Luzern LW4x Brons Aukje Zuidema combi KNRB

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll