Inloggen

×

 Blik Wedstrijd Nummer Roeiers
 1 Delft U-8en DSA8+ Nienke Hommes combi Nereus
 2 Tromp DSA1x Hurnet Dekkers
 3 DSA2x Marlies Smulders, Melina Bus
 4 November Vieren DSA4+ Hurnet Dekkers, Klaartje Groot, Marlies Smulders, Nienke Hommes
 5 DO4+ Annemarie Dijkstra, Katrien Hautvast, Renee van Rooyen, Stynke Docter
 6 Asopos Najaars DB4+ Angelika de Hoog combi Okeanos
 7 Birmingham DSA Hurnet Dekkers
 8 NKIR SA Matthijs Vellenga
 9 SB Jaap Groen
 10 DSA Hurnet Dekkers
 11 DSB Marlies Smulders
 12 LO Harm Scholten
 13 Ejl8+ Anne Blankert, Evert Doorn, Joris Oele, Maarten de Boer, Maurice van Oostrom, Sjoerd Elferink, Sven Hazejager, Tjebbo Mulder
 14 Ergohead  SA Matthijs Vellenga
 15 SB Jaap Groen
 16 DSA Hurnet Dekkers
 17 DSB Marlies Smulders
 18   LO Harm Scholten
 19  Winterwedstrijden O2- Jaap Groen, Robin Puls
 20 DO1x Nienke Hommes
 21 DB4+ Angelika de Hoog combi Okeanos
 22 Head of the River Amstel LB8+ Anne Blankert, Evert Doorn, Karel de Groot, Marcel Chambers, Joris Oele, Maarten de Boer, Maurice van Oostrom, Tjebbo Mulder
 23 D1eDiv8+ Hurnet Dekkers, Klaartje Groot, Marlies Smulders, Nienke Hommes, Melina Bus, Caroline Verweij, Annemiek de Haan, Renee van Rooyen
 24 Skiffhead LB1x Wolter Blankert
 25 V1x Carsten Brzeski
 26 SB1x Tjerk Gualtherie van Weezel
 27 Randstad Regatta DSA1x Hurnet Dekkers
 28 DSA2x Hurnet Dekkers, Nienke Hommes
 29 DB4+ Angelika de Hoog combi Okeanos
 30 LB1x Wolter Blankert
 31 SA8+ Wolter Blankert combi Aegir/Argo/Nereus/Skadi
 32 Martini DB8+ Lisa van Swieten, Laura Rijkhold Meesters, Myra van Hengstum, Kim Brouwer, Femke Koopman, Bertine Kamphuis, Klaske Galema, Maria de Boer strvr: Anne Marie van der Voort
 33 LO2- Joppe van Duijn, Harm Scholten
 34 Keulen W2x Hurnet Dekkers, Nienke Hommes
 35 Thetis Sprint LN8+ Anne Blankert, Evert Doorn, Karel de Groot, Marcel Chambers, Joris Oele, Maarten de Boer, Maurice van Oostrom, Tjebbo Mulder
 36 LO2- Joppe van Duijn, Harm Scholten
 37 ARB DSA4- Annemarie Dijkstra, Katrien Hautvast, Renee van Rooyen, Stynke Docter
 38 O2- Robin Puls, Jaap Groen
 39 B1x Tjerk Gualtherie van Weezel
 40 LB8+ Anne Blankert, Evert Doorn, Karel de Groot, Marcel Chambers, Joris Oele, Maarten de Boer, Maurice van Oostrom, Tjebbo Mulder
 41 LO1x Wolter Blankert SR
 42 Duisburg DSB2x Annemiek de Haan combi Nereus
 43 Hollandia/NK DSA1x NK Hurnet Dekkers
 44 DSA2x NK Hurnet Dekkers, Marlies Smulders
 45 LSA2x NK Wolter Blankert combi de Amstel
 46 SA4- NK Matthijs Vellenga combi KNRB
 47 SA8+ NK Matthijs Vellenga combi Laga/Gyas/ Nereus/Proteus/Saurus
 48 LO2- Joppe van Duijn, Harm Scholten
 49 LB1x Steven Dinkelaar
 50  ZRB SA2- Robin Puls, Jaap Groen
 51 N2x Pieter Postema, Olivier van Veen
 52 SA8+ Machiel Koper, Olivier van Veen combi Gyas/Okeanos
 53 Ejl8+ Anne Blankert, Evert Doorn, Karel de Groot, Marcel Chambers, Joris Oele, Maarten de Boer, Maurice van Oostrom, Tjebbo Mulder
 54 Ejd8+ Anne-Floor van Tilborg, Hanna Jansen, Julie Tabbers, Leonieke Vlaanderen combi Saurus
 55 LSA8+ Harm Scholten, Joppe van Duijn, Steven Dinkelaar, Peter den Besten combi Saurus
 56 DSA4- Annemarie Dijkstra, Katrien Hautvast, Renee van Rooyen, Stynke Docter
 57 DB4+ Anne-Floor van Tilborg, Hanna Jansen, Julie Tabbers, Leonieke Vlaanderen
 58 Argo Sprint DO4- Annemarie Dijkstra, Katrien Hautvast, Renee van Rooyen, Stynke Docter
 59 NSRF SA4- Wesley van Breda combi Argo/Nereus/Skadi
 60 NSK8+ Wesley van Breda combi
 61 LNSK8+ Harm Scholten, Joppe van Duijn, Steven Dinkelaar, Peter den Besten combi Saurus
 62 DNSK4- Annemarie Dijkstra, Katrien Hautvast, Renee van Rooyen, Stynke Docter
 63 SA2+ Matthijs Vellenga combi Saurus strvr: Anne Marie van der Voort
 64 O2- Robin Puls, Jaap Groen
 65 DSA4- Annemarie Dijkstra, Katrien Hautvast, Renee van Rooyen, Stynke Docter
 66 LSA1x Wolter Blankert
 67 B4+ Klaas Kruiswijk, Mathijs Brand, Berend Snijder, Roderik van Putten
 68 DSA4x Nienke Hommes, Marlies Smulders combi Nereus/Tromp
 69 LO4- Harm Scholten, Joppe van Duijn, Steven Dinkelaar, Peter den Besten
 70 Ejl8+ Anne Blankert, Evert Doorn, Karel de Groot, Joris Oele, Maarten de Boer, Maurice van Oostrom, Tjebbo Mulder combi Willem 3
 71 WC Hazewinkel LM2- Zilver Wesley van Breda combi Willem 3
 72 WC Luzern LM4x Brons Wolter Blankert combi KNRB
 73 LDSA4x Zilver Aukje Zuidema combi KNRB
 74 LM8+ Brons Wesley van Breda combi KNRB
 75 WC München LM4x Goud Wolter Blankert combi KNRB
 76 Uni Sprint Regatta Nottingham M8+ Robin Puls combi KNRB
 77 FISU WK M8+ Zilver Robin Puls combi KNRB
 78 SB WK WSB4- Zilver Annemarie Dijkstra combi KNRB
 79 WK Sevilla LM4x Brons Wolter Blankert combi KNRB

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll