Inloggen

×

 Blik Wedstrijd           Nummer               Roeiers
 1 Tromp Boat Race DSA4+ Julie Tabbers, Heike Burgers, Sanne Goosen, Bertine Kamphuis strvr: Laura Rijkhold Meesters
 2 November Vieren DSA4+ Marlies Smulders, Melina Bus, Nienke Hommes, Hurnet Dekkers strvr: Eva Hengst
 3 DO4+ Katrien Hautvast, Annemarie Dijkstra, Stynke Docter, Lisa van Swieten strvr: Esther Workel
 4 O4+ Pieter Joost van Dam combi Nereus/Poseidon strvr: Anne Marie van der Voort
 5 Asopos Najaars N1x Marijn Engels
 6 NKIR DSA Hurnet Dekkers
 7 DSB Marlies Smulders
 8 LDSB Katrien Hautvast
 9 Winterwedstrijden                                   DB4+ Karen Tessel, Rieke Gilijamse, Laura Rosendahl Huber, Tessel Vossenberg strvr: Lidewij Bouman
 10 Heineken Roei4kamp D1eDiv8+ Katrien Hautvast, Annemarie Dijkstra, Marlies Smulders, Nienke Hommes, Melina Bus, Annemiek de Haan combi Okeanos strvr: Eva Hengst
 11 Head of the River Amstel H2eDiv8+ Robin Puls, Jaap Groen, Olivier van Veen, Pieter Postema, Klaas Kruiswijk, Roderik van Putten, Sebastiaan van Leeuwen, Hayte de Jong strvr: Anne Marie van der Voort
 12 Skiffhead DO1x Annemarie Dijkstra
 13 LSA1x Wolter Blankert
 14 B1x Remco de Keizer
 15 Randstad Regatta LDB1x Katrien Hautvast
 16 LDN1x Katrien Hautvast
 17 DN4+ Lisa van Swieten, Heike Burgers, Leonieke van Vlaanderen, Angelika de Hoog strvr: Fleur Jansen
 18 DO4+ Lisa van Swieten, Heike Burgers, Leonieke van Vlaanderen, Angelika de Hoog strvr: Fleur Jansen
 19 SA8+ Olivier van Veen, Robin Puls, Jaap Groen, Tjerk Gualtherie van Weezel, Matthijs Vellenga combi Orca/Saurus strvr: Anne Marie van der Voort
 20 SA4- Tjerk Gualtherie van Weezel combi Nereus/RIC/Saurus
 21 Martini Regatta LSA8+ Harm Scholten, Joppe van Duijn, Peter den Besten, Steven Dinkelaar combi Aegir strvr: Eveline Baerends
 22 N1x Remco de Keizer
 23 Gent  LDSB1x Annemarie Dijkstra
 24 Hollandia LSA1x  Wolter Blankert
 25 LO2- Joppe van Duijn, Harm Scholten
 26 SA4- Tjerk Gualtherie van Weezel combi Aegir/Nereus
 27 SA2x Wolter Blankert combi De Amstel
 28 DO4- Renee van Rooyen, Sanne Goosen, Klaske Galema, Julie Tabbers
 29 LDO1x Annemarie Dijkstra
 30 DB8+ Floortje van der Linden, Meie van Laar, Rachel Morssink, Nienke Dekkers, Patty Kluytmans, Mijke Kanneworff, Mieke van den Heuvel, Clara Bax strvr: Angela Bouman
 31 SA8+ Olivier van Veen, Robin Puls, Jaap Groen combi Nereus/Okeanos/Orca strvr: Anne Marie van der Voort
 32 Thetis Sprint N4+ Klaas Kruiswijk, Roderik van Putten, Hayte de Jong, Sebastiaan van Leeuwen
 33 ARB/NK DSA2- NK Annemiek de Haan combi Okeanos
 34 DSA4- NK Annemiek de Haan combi Okeanos/Orca/Theta
 35 DSA8+ NK Annemiek de Haan, Nienke Hommes, Marlies Smulders combi Nereus/Okeanos/Orca/Theta strvr: Eva Hengst
 36 LSA2- NK Wesley van Breda combi Skadi
 37 SA8+ NK Tjerk Gualtherie van Weezel combi Aegir/Euros/Nereus/Okeanos/Orca/Saurus
 38 SA2x NK Matthijs Vellenga combi Nereus
 39 DO4- Renee van Rooyen, Sanne Goosen, Klaske Galema, Julie Tabbers
 40 LDO1x Katrien Hautvast
 41 ZRB LSA4- Joppe van Duijn, Harm Scholten, Steven Dinkelaar, Peter den Besten
 42 LSA8+ Joppe van Duijn, Harm Scholten, Steven Dinkelaar, Peter den Besten, Tjebbo Mulder, Maarten de Boer, Mathijs Brand, Anne Blankert strvr: Eveline Baerends
 43 LN2- Tjebbo Mulder, Maarten de Boer
 44 B8+ Menno de Rooij, Jorrit de Leur, Bastian van der Veen, Dirk van Essen, John Stuij, Xander Plezier, Berend Schols, Tom Lagerberg strvr: Mariska van Zuidam
 45 N4+ Klaas Kruiswijk, Roderik van Putten, Hayte de Jong, Sebastiaan van Leeuwen strvr: Carlijn Hengst
 46 DSA8+ Renee van Rooyen, Sanne Goosen, Klaske Galema, Julie Tabbers, Heike Burgers, Angelika de Hoog, Leonieke van Vlaanderen, Lisa van Swieten combi Skadi strvr: Fleur Jansen
 47  Holland Beker SA8+ Tjerk Gualtherie van Weezel combi Aegir/Euros/Gyas/Nereus/Okeanos/Saurus
 48 SA8+ Tjerk Gualtherie van Weezel combi Aegir/Euros/Gyas/Nereus/Okeanos/Saurus
 49 SA4+ Klaas Kruiswijk, Roderik van Putten, Hayte de Jong, Sebastiaan van Leeuwen strmn: David Smeets
 50 DSA4- Annemiek de Haan combi De Amstel/Nereus/Okeanos
 51 DSA4x Marlies Smulders, Melina Bus, Nienke Hommes, Hurnet Dekkers
 52 LSA8+ Tjebbo Mulder, Maarten de Boer, Mathijs Brand, Anne Blankert combi Triton
 53 LDSB2x Annemarie Dijkstra combi Die Leythe
 54 SA2x Matthijs Vellenga combi Nereus
 55 Argo Sprint Ejd8+ Floortje van der Linden, Meie van Laar, Rachel Morssink, Eveline Hesp, Patty Kluytmans, Mijke Kanneworff, Karen Tessel, Clara Bax strvr: Angela Bouman
 56 DO4- Renee van Rooyen, Sanne Goosen, Klaske Galema, Julie Tabbers
 57 LO4- Tjebbo Mulder, Maarten de Boer, Mathijs Brand, Anne Blankert
 58 SA8+ Olivier van Veen, Robin Puls, Jaap Groen combi
 59 NSRF DNSK4- Annemiek de Haan combi Gyas/Skadi
 60 DNSK8+ Annemiek de Haan combi Gyas/Skadi/Theta
 61 NSK8+ Olivier van Veen, Robin Puls, Jaap Groen combi Gyas/Laga/Nereus/Okeanos strmn: David Smeets
 62 SA8+ Olivier van Veen, Robin Puls, Jaap Groen combi Gyas/Laga/Nereus/Okeanos strmn: David Smeets
 63 DO2- Annemarie Dijkstra, Katrien Hautvast SR
 64 WC München LM4x Zilver Wolter Blankert combi De Amstel/Nereus/Njord

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll