Inloggen

×

Blik              Wedstrijd                     Nummer                     Roeiers
 1 Delft U-8en Regatta  DSA 8+ Nienke Hommes, Floortje van der Linden, Katrien Hautvast, Leonieke van Vlaanderen combi Nereus
 2 November Vieren  SA4+ Matthijs Vellenga combi Orca/Skøll/Triton/Nereus st. Nereus
 3  DSA 4+ Annemiek de Haan, Hurnet Dekkers, Nienke Hommes, Marlies Smulders st. Eva Hengst
 4  SA4* Wolter Blankert, Robin Puls, Harm Scholten combi Asopos st. Eveline Baerends
 5 Hel van het Noorden                 SA2- Matthijs Vellenga combi Orca
 6  LSA2- Wolter Blankert, Anne Blankert
 7 Euro Open  DSA Hurnet Dekkers
 8 Heineken Roei 4 Kamp                                             LH3eDiv8+ Tonci Galic combi Nereus Ric
 9  D1eDiv4* Julie Tabbers, Katrien Hautvast, Ellen Maas combi Argo st. Angela Bouman
 10  Head of the River                             D1eDiv8+ Annemiek de Haan, Nienke Hommes, Hurnet Dekkers, Marlies Smulders, Klaske Galema, Floortje van der Linden, Merel Steinweg, Ellen Maas strvr Eva Hengst
 11  H1eDiv8+ Matthijs Vellenga, Tjerk Gaultherie van Weezel combi Orca/Gyas/Theta st. Carlijn Hengst
 12 Tweehead  SA2- Matthijs Vellenga combi Orca
 13 Skiffhead  LSA1x Wolter Blankert
 14 Gent voorjaarsregatta  W2x Julie Tabbers combi Argo
 15 Randstad Regatta  LN1x Anne Blankert
 16  LO4- Maarten de Boer, Mickey van der Giessen, Maarten Tromp, Camiel van Hoorn
 17  DSA1x Hurnet Dekkers
 18  DB8+ Geertje Haverkamp, Martje Eduard, Floor Deudekom, Carline Bouw, Kim Olde Dubbelink, Anna Koopmans, Anne Marije Hagendoorn, Fien Peters st. Clara Hoek
 19  DSA4- Floortje van der Linden, Nienke Dekkers, Klaske Galema, Renee van Rooyen
 20  SA4- Matthijs Vellenga combi Gyas/Nereus/Orca
 21  LSA4- Wolter Blankert combi Asopos/Skadi/Theta
 22  DSA4x Annemiek de Haan, Hurnet Dekkers, Nienke Hommes, Marlies Smulders
 23  Hollandia
 B4+ Arie Muijlwijk, Gabriel Molinari, Maik Grundeken, Roel de van der Schueren st. Angela Bouman
 24  LSA1x Harm Scholten
 25  DSA8+ Nienke Dekkers, Klaske Galema, Renee van Rooyen combi Aegir/Euros/Skadi st. Vidar
 26  SA2- Matthijs Vellenga combi Orca
 27  LO1x Harm Scholten
 28  SA4- Wolter Blankert combi Asopos/Proteus
 29  Hügelregatta Essen
 SM2- Matthijs Vellenga combi Orca
 30  SF4x lw Julie Tabbers, Katrien Hautvast combi Argo/Triton
 31  ARB   DSA2- Annemiek de Haan combi Okeanos
 32  LSA1x Harm Scholten
 33  DSA1x Nienke Hommes
 34  LO4- Maarten de Boer, Mickey van der Giessen, Maarten Tromp, Camiel van Hoorn
 35  DO4+ Anna Koopmans, Fien Peters, Kim Olde Dubbelink, Annemarie Dijkstra st. Clara Hoek
 36  SA4- Matthijs Vellenga combi Gyas/Nereus/Orca
 37  DSA4- Floortje van der Linden, Nienke Dekkers, Klaske Galema, Renee van Rooyen
 38  DO1x Annemiek de Haan
 39  LDO1x Julie Tabbers
 40  Martini NK  DO4- Marjolein Verhoeven, Eva Kuhry, Sisse Johansen, Patty Kluytmans
 41  LSA8+ NK Maarten de Boer, Mickey van der Giessen, Maarten Tromp, Camiel van Hoorn combi Orca st. Orca
 42  DSA8+ NK Annemiek de Haan, Nienke Hommes combi Euros/ Nereus/Okeanos/Phocas st. WIII
 43  DSA4- NK Annemiek de Haan, Nienke Hommes combi Nereus/Okeanos
 44  LSA4- NK Wolter Blankert combi Asopos/Proteus
 45  LDSA2x NK Julie Tabbers, Katrien Hautvast
 46  ZRB  DSA4- Marjolein Verhoeven, Eva Kuhry, Klaske Galema, Patty Kluytmans
 47  WCII München
 DSA8+ Zilver Nienke Hommes, Annemiek de Haan, Hurnet Dekkers combi Okeanos/Nereus/Phocas st. WIII
 48 Koninklijke Holland Beker  M4- Matthijs Vellenga combi Gyas/Nereus/Orca
 49  W8+ Nienke Hommes, Annemiek de Haan, Hurnet Dekkers combi Okeanos/Nereus/Phocas st. WIII
 50  W8+ Floortje van der Linden, Nienke Dekkers, Renee van Rooyen combi
 51  M4- Matthijs Vellenga combi Gyas/Nereus/Orca
 52  LM8+ Harm Scholten combi
 53  W4- Marlies Smulders, Nienke Hommes Euros/Nereus combi
 54  W2- Annemiek de Haan combi Okeanos
 55  LM4- Wolter Blankert combi Asopos/Proteus
 56 Argo Sprint  DSA1x Melina Bus
 57  DN2x Klaske Galema combi Ric
 58  N2x Tjerk Gaultherie van Weezel combi Nereus
 59  DO2- Melina Bus combi Orca
 60  Dej8+ Anna Koopmans, Fien Peters, Floor Deudekom, Carline Bouw, Anne Marije Hagedoorn, Kim Olde Dubbelink, Maartje Schouten, Geertje Haverkamp st. Clara Hoek
 61  NSRF Slot  DO4- Melina Bus combi Aegir/Orca
 62  DSA8+ Melina Bus combi Aegir/Orca
 63  DSA4- Melina Bus combi Aegir/Orca
 64  SA2+ Harm Scholten combi Theta st. Theta
 65  DN4+ Marein de Jong combi Njord st. Njord
 66  DB1x Klaske Galema
 67  WC III Luzern  M4- Zilver Matthijs Vellenga combi Gyas/Nereus/Orca
 68  W8+ Zilver Annemiek de Haan, Hurnet Dekkers, Marlies Smulders combi Okeanos/Nereus/Phocas st. WIII
 69  WK Gifu  M4- Zilver Matthijs Vellenga combi Gyas/Nereus/Orca
 70  W8+ Brons Annemiek de Haan, Hurnet Dekkers, Nienke Hommes, Nienke Dekkers combi Okeanos/Nereus/Phocas st. WIII

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll