Inloggen

×

Blik             Wedstrijd                     Nummer                     Roeiers
 1 Delft U-8en Regatta  DSA8+ Annemiek de Haan combi Okeanos
Nereus Lustrum  DSA1x Caryn Davies
 2 Biathlon Brussel         SA1x Wolter Blankert
 3 Tromp Boat Race                                               SA4+ Maarten Tromp, Robin Puls, Maarten de Boer, Camiel van Hoorn strvr Eva Hengst
 4  DSA1x Caryn Davies
 5  SA2- Matthijs Vellenga combi Orca
 6 PVP  DSA1x Nienke Hommes
 7 Asopos Najaars  DSA2- Nienke Hommes, Melina Bus
 8 November Vieren  DSA4* Hurnet Dekkers, Ellen Maas, Anne Browning, Caryn Davies strvr Anne van der Staak
 9  DSA4+ Annemiek de Haan, Nienke Dekkers, Marlies Smulders Nienke Hommes strvr Eva Hengst
 10  DN4+ Anna Koopmans, Anne Marije Hagedoorn, Carline Bouw, Eva Kuhry strmn David Smeets
 11  O4* Arie Muijlwijk, Olivier van Veen, Menno de Rooij, Boris Bergman strvr Linn Dobrowolski
 12  SA4+ Matthijs Vellenga combi Gyas/Nereus/Orca
 13  N4+ Jannes Sinke, Rik Niejenhuis, Schelte van Ruiten, Marijn Engels strmn David Smeets
 14 Euro Open  DSA2x Hurnet Dekkers, Caryn Davies
 15  LDSA4x Katrien Hautvast, Julie Tabbers combi Nereus
 16 NK Indoor roeien  LDSA Katrien Hautvast
 17 Amstel Ergo Head  SA Matthijs Vellenga
 18 WK Indoor roeien  LDSA Katrien Hautvast
 19 Winterwedstrijden  LDSA1x Julie Tabbers
 20  DN2- Marjolein Verhoeven, Floor van Deudekom
 21  O2- Marijn Engels, Menno de Rooij
 22  DO2- Patty Kluytmans, Anna Koopmans
 23 Heineken Roei4Kamp  D1eDiv8+ Annemiek de Haan, Marlies Smulders, Nienke Hommes, Hurnet Dekkers, Renee van Rooyen, Klaske Galema, Katrien Hautvast combi Okeanos strvr Eva Hengst
 24  D2eDiv8+ Anna Koopmans, Patty Kluytmans, Floor van Deudekom, Carline Bouw, Marjolein Verhoeven, Eva Kuhry, Dominique van der Pauw, Astrid Cohnen strvr Anne van der Staak
 25 Head of the River Amstel  D1eDiv8+ Annemiek de Haan, Fleur Rövekamp, Nienke Hommes, Hurnet Dekkers, Renee van Rooyen, Klaske Galema, Katrien Hautvast, Nienke Dekkers strvr Eva Hengst
 26 Skiffhead  DN1x Klaske Galema
 27  LDO1x Julie Tabbers
 28 Varsity  DSA4- Annemiek de Haan, Nienke Hommes, Nienke Dekkers en Fleur Rövekamp
 29 Gent voorjaarsregatta  W2- Marjolein Verhoeven en Floor van Deudekom
 30  W4- Anna Koopmans, Patty Kluytmans, Carline Bouw combi Saurus
 31  W4- Anna Koopmans, Patty Kluytmans, Carline Bouw combi Saurus
 32 Randstad Regatta  SA4- Matthijs Vellenga combi Gyas/Nereus/Orca
 33  DSA2x Hurnet Dekkers combi Nereus
 34  LSA2- Wolter Blankert combi Gyas
 35  LB8+ Bastiaan Paalman, Thijs Burger, Ivo Beenhakker, Stef Menting, Michiel Grootegoed, Jochem van der Vliet, Eric de Jong, Thijs Haver stuurvr Linn Dobrowolski
 36  DO1x Klaske Galema
 37 ZRB   Lej8+ Bastiaan Paalman, Thijs Burger, Ivo Beenhakker, Stef Menting, Michiel Grootegoed, Jochem van der Vliet, Eric de Jong, Thijs Haver stuurvr Annelieke van Riel
 38  LB1x David Orvalho
 39  N2- Arie Muijlwijk en Boris Bergman
 40 Wedau Regatta  DSA4- Marlies Smulders, Nienke Dekkers combi Nereus/Euros
 41 Laga Lustrum  SA1x Dirk Evers
 42  LO4+ Mickey van der Giessen combi Willem 3/Laga
 43  SA2+ Schelte van Ruiten combi Argo
 44 ARB   DSA2- Annemiek de Haan combi Phocas
 45  LDO1x Julie Tabbers
 46  DO4+ Marjolein Verhoeven, Floor van Deudekom combi Gyas
WC I Munchen  M4- Brons  Matthijs Vellenga combi Gyas/Nereus/Orca
 47 Hollandia NK  DSA4- NK Annemiek de Haan combi Nereus/Njord/Phocas
 48  SA4- NK Wolter Blankert combi Gyas/Proteus
 49  DSA2- NK Annemiek de Haan combi Phocas
 50  LSA2- NK Wolter Blankert combi Gyas
 51  DSA8+ NK Marlies Smulders combi Aegir/Euros/Nereus/ Njord/Orca/Triton/WIII
 52  LSA8+ NK Harm Scholten combi Aegir/Nereus/Okeanos/ Proteus/Skadi
 53  DN2- Carline Bouw combi Saurus
 54 Martini   DSA4- Patty Kluytmans (SA), Anna Koopmans combi Skadi
 55  LSA4- Maarten de Boer (SA), Camiel van Hoorn, Maarten Edie, Dirk Evers
 56  SA4+ Boris Bergman combi Amphitrite
 57  O2- Marijn Engels, Menno de Rooij
 58  DSA8+ Anna Koopmans, Carline Bouw combi Gyas/Hunze/Skadi
 59  DN2- Eva Kuhry combi Okeanos
 60  B1x Schelte van Ruiten
 61  DSA2- Patty Kluytmans, Anna Koopmans
 62  LSA8+ Bastiaan Paalman, Thijs Burger, Ivo Beenhakker, Stef Menting, Michiel Grootegoed, Jochem van der Vliet, Eric de Jong, Thijs Haver stuurvr Linn Dobrowolski
 63 Koninklijke Holland Beker  DSB4- Anna Koopmans, Carline Bouw, Floor van Deudekom combi Aegir
 64  DSA2- Klaske Galema en Renee van Rooyen
 65  LDSA2x Katrien Hautvast (SA) combi Argo
 66  LSA2x Harm Scholten combi Laga
 67  LSA4- Wolter Blankert combi Gyas/Proteus
 68  SA4- Matthijs Vellenga combi Gyas/Nereus/Orca
 69  LSA2x Harm Scholten combi Laga
 70  LSA4- Wolter Blankert combi Gyas/Proteus
 71  SA4- Matthijs Vellenga combi Gyas/Nereus/Orca
 72  Argo Sprint  DSA2- Klaske Galema en Renee van Rooyen
 73  DN2- Marjolein Verhoeven en Floor van Deudekom
 74  O4- Boris Bergman combi Amphitrite
 75  NSRF Slot  N1x Schelte van Ruiten
 76  DNSK4- Patty Kluytmans, Carline Bouw combi Aegir/Phocas
 77  LN4+ Michael Busby combi Nereus
 78  DN4+ Hanneke Hengst, Wendy Duijker, Nadja van der Weide, Mirte Verkooijen strvr Vivian Krukziener
 79  DSA2- Klaske Galema en Renee van Rooyen
 80  DO4- Eva Kuhry, Carline Bouw, Marjolein Verhoeven en Floor van Deudekom
 81  O4- Boris Bergman combi Amphitrite
 82  DN2- Eva Kuhry en Marjolein Verhoeven
 83  SA2+ Marijn Engels, Menno de Rooij strvr Nadine Ketel
 84  NSK8+ Maarten Tromp combi Orca/Triton/Vidar
 85 Henley Royal Regatta  M4- Matthijs Vellenga combi Gyas/Nereus/Orca
 86 WC Luzern  M4- Zilver  Matthijs Vellenga combi Gyas/Nereus/Orca
 87  W2- Brons Annemiek combi Phocas
 88 WK Eton  M4- Brons Matthijs Vellenga combi Gyas/Nereus/Orca
 89 EK Studenten Brive  W8+ Goud Dominique van der Pauw, Marjolein Verhoeven, Ellen Maas, Carline Bouw, Eva Kuhry, Astrid Cohnen, Floor van Deudekom, Anna Koopmans strvr: Linn Dobrowolski

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll