Inloggen

×

Blik             Wedstrijd   Veld                Roeiers
  1 Tromp Boat Race        DSA2x Carline Bouw combi Gyas
  2 Asopos Najaars  DB8+ Annelies Krieckaart, Floor Lauriks, Floortje Peereboom, Jorine Zandhuis, Elisa Dam, Marleen Feldbrugge, Lotte Duursma, Loes Bijleveld strvr: Vibeke Otter
  3 Novembervieren  DSA4+ Ellen Maas, Anna Koopmans, Nienke Dekkers, Marlies Smulders strvr: Eva Hengst
  4  DO4+ Carolien Scholten, Karlijn Keijzer, Madeleine Raterink, Emmie Wienhoven strvr: Linn Dobrowolski
  5  O4* Michiel Meerman, Volker Meuzelaar combi Nereus/Amstel
  6 Hel vh Noorden  SA2- Vincent Muda, Tycho Muda
  7 NKIR  M18 Annebel Keijzer
   SA2 Matthijs Vellenga combi Gyas
  8 OTKI  DSA Dominique van der Pauw
  9 Winterwedstrijden  N4+ Tim Bronkhorst, Coen Kleipool, Rens de Boer, Bjorn van de Ende strvr Floor Vas Visser
 10 Heineken 4 Kamp  DO8+ Lori Buma, Irene Sormani, Caroline Scholten, Tess Ouwerkerk, Karlijn Keijzer, Elke Jurres, Tahira van der Meulen, Emmie Wienhoven stvr Linn Dobrowolski
 11 Head of the River  LSA8+ Stephan van Gorp combi Nereus/Okeanos
 12 Skiffhead   LDN1x Hannah Mason
 13 Gent voorjaars regatta    SA4- Tim Bronkhorst, Coen Kleipool, Rens de Boer, Bjorn van de Ende
 14 Varsity  LN2- David ten Napel, Peter van der Eerden
 15 Hollandia  LDN1x Caroline Scholten
 16  DSA4- Annemiek de Haan combi Maas/Nereus
 17  DSA8+ Ellen Maas, Anna Koopmans, Lori Buma, Caroline Scholten, Dominique van der Pauw, Marlies Smulders, Annemiek de Haan combi Gyas stvr: Eva Hengst
 18  LDSA1x NK Caroline Scholten
 19  LO2- David ten Napel, Peter van der Eerden
 20  LSA4- Maarten Tromp combi Argo/Orca
 21  LSA8+ Stephan van Gorp combi Nereus/Okeanos/Proteus stmn: Proteus
 22  N4- Rens de Boer, Coen Kleipool, Tim Bronkhorst, Bjorn van den Ende
 23  SA8+ Matthijs Vellenga combi Gyas/Skadi stmn: Proteus
 24 ZRB  SA4- Rens de Boer, Coen Kleipool, Tim Bronkhorst, Bjorn van den Ende
 25  LO4- BR David ten Napel, Peter van der Eerden combi Njord
 26  N4- Rens de Boer, Coen Kleipool, Tim Bronkhorst, Bjorn van den Ende
 27  LB4+ Tobias Maes, Jorrit Broertjes, Michael Pronk, Roy Lagerburg strvr: Floor Vas Visser
 28  O4+ Guus Verhaar, Nikola Banishki, Lukas Mangnus combi Orca strvr: Floor Vas Visser
 29 Gent  SA2x OBK Volker Meuzelaar combi RIC
 30 Amsterdam Rowing Regatta (Randstad)  DSA4- Anna Koopmans, Ellen Maas combi Nereus/Vidar
 31  SA2- Vincent Muda, Tycho Muda
 32  DSA8+ Annemiek de Haan, Dominique van der Pauw, Marlies Smulders combi Nereus strvr: Eva Hengst
 33  SA8+ Vincent Muda, Tycho Muda, Maarten Tromp combi Aegir/Argo/Asopos/Orca/Vidar strmn: Laga
 34  LO4- David ten Napel, Peter van der Eerden combi Njord
 35  O4- Rens de Boer, Coen Kleipool, Tim Bronkhorst, Bjorn van den Ende
 36  LSA8+ David ten Napel, Peter van der Eerden combi Nereus/Njord strvr: Nereus
 37  World Cup I
 LM2- Brons Vincent Muda, Tycho Muda
 38  W4x Zilver Carline Bouw combi Proteus/Orca
 39  Thetis Sprint  O4- Rens de Boer, Coen Kleipool, Tim Bronkhorst, Bjorn van den Ende
 40  SA4- Rens de Boer, Coen Kleipool, Tim Bronkhorst, Bjorn van den Ende
 41  LO4- David ten Napel, Peter van der Eerden combi Njord
 42  SA2x Gwion Davies, Michael Busby
 43  ARB  DSA4- NK Carline Bouw combi Nereus/Proteus
 44  LSA4- NK Stephan van Gorp combi Aegir/Nereus/Proteus
 45  LSB4- NK Stephan van Gorp combi Aegir/Nereus/Proteus
 46  SA2- Vincent Muda, Tycho Muda
 47  O4- Rens de Boer, Coen Kleipool, Tim Bronkhorst, Bjorn van den Ende
 48  LSA8+ NK Maarten Tromp combi Aegir/Argo/Asopos/Orca/Vidar strmn: Laga
 49  DSA8+ NK Carline Bouw combi Gyas/Nereus/Njord/Orca/Proteus strvr: Triton
 50  DB4+ Elke Jurres, Annebel Keijzer, Tahira van der Meulen combi Spaarne strvr: Marije Korendijk
 51 Martini  SA4- Rens de Boer, Coen Kleipool, Tim Bronkhorst, Bjorn van den Ende
 52  DN4+ Elisa Smit, Anna Veltkamp, Lies Rustenburg, Loes Bijleveld strvr: Vibeke Otter
 53  LDN1x Hannah Mason
 54  DB4+ Elisa Smit, Anna Veltkamp, Lies Rustenburg, Loes Bijleveld strvr: Juliette Schoute
 55  O4- Rens de Boer SA, Coen Kleipool, Tim Bronkhorst SA, Bjorn van den Ende SA
 55  SA8+ Rens de Boer, Coen Kleipool SA, Tim Bronkhorst, Bjorn van den Ende combi Euros/Njord strvr: Floor Vas Visser
 56  DSA2x Ellen Maas combi Amphitrite
 57 Koninklijke Holland Beker  W8+ Carline Bouw combi Gyas/Nereus/Njord/Orca/Proteus strvr: Triton
 58  W4- Carline Bouw combi Nereus/Proteus
 59  M4- Vincent Muda, Tycho Muda combi Proteus/Willem III
 60  W8+ Carline Bouw combi Gyas/Nereus/Njord/Orca/Proteus strvr: Triton
 61  LM8+ Maarten Tromp combi Aegir/Argo/Asopos/Orca/Vidar strmn: Laga
 62 Argosprint   DO2- Lori Buma combi Orca
 63  LSA4- David ten Napel, Peter van der Eerden combi Njord
 64  DN2x Caroline Scholten, Tess Ouwerkerk
 65  SA4- Rens de Boer, Coen Kleipoel, Tim Bronkhorst, Bjorn van den Ende
 66  N1x Volker Meuzelaar
 67 NSRF Slot  DSA4- NSK Ellen Maas SA, Anna Koopmans, Dominique van der Pauw combi Vidar
 68  SA4x Volker Meuzelaar, Gwion Davies, Michael Pronk combi
 69  LSA4- NSK Stephan van Gorp SA combi Aegir/Nereus/Proteus
 70  DO2- Ellen Maas combi Vidar
 71  DN2x Caroline Scholten, Tess Ouwerkerk
 72  DO4- Lori Buma, Irene Sormani, Karlijn Keijzer combi Orca
 73  LO4- David ten Napel, Peter van der Eerden combi Njord
 74  LB4+ Yannick van den Eeden, Ruben Beekmans, Stijn van Deursen, Jan-Willem Huson
 75  LN2+ combi Maas/Skadi strvr: Elke Jurres
 76 World Cup III Luzern  LM8+ GOUD Maarten Tromp combi Aegir/Argo/Asopos/Orca/Vidar strmn: Laga
 77  W4- GOUD Carline Bouw combi Nereus/Proteus
 78  W8+ Brons Carline Bouw combi Gyas/Nereus/Njord/Orca/Proteus strvr: Triton
 79 WU 23 Ch Racice  BLM2- Zilver Vincent Muda, Tycho Muda
 80 WK Poznan  W4- GOUD Carline Bouw combi Nereus/Proteus SR
 81  LM8+ Brons Maarten Tromp combi Aegir/Argo/Asopos/Orca/Vidar strmn: Laga
 82  W8+ Brons Carline Bouw combi Gyas/Nereus/Njord/Orca/Proteus strvr: Triton

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll