Inloggen

×

Blik Wedstrijd  Veld  Roeiers
 1 Tromp Boat Race  LSA2- Stephan van Gorp combi Nereus
 2 November Vieren  SA4+ Tycho Muda, Vincent Muda combi Proteus/Willem 3
 3  LSA4+ Mickey van der Giessen, Peter van der Eerden, David ten Napel, Roy Lagerburg strvr: Vivian Krukziener
 4  N4+ Sander Blokker, Nikola Banishki, Lukas Mangnus, Guus Verhaar strvr: Floor Vas Visser
 5 Asopos najaars  SA2- Mickey van der Giessen, Peter van der Eerden
 6  N2- Maarten Bouw, Dolf Grande
 7  B8+ Dolf Grande, Maarten Bouw, Tsjip van der Leeuw, Rene Hillege, Willem Friso Woudenberg, Rawin Moese, Folkert van der Kuijk, Ronald Wagemakers strvr: Floor Vas Visser
 8 Hel van het Noorden  SA2- Tycho Muda, Vincent Muda
 9  LSA2- Stephan van Gorp combi Nereus
 10 Winterwedstrijden  B4+ Maarten Bouw, Rene Hillege, Joeri Hofstede, Jeroen de Korte stvr: Floor Vas Visser
 11 Heineken 4 Kamp  D1eDiv8+ Annemiek de Haan combi Gyas/Orca/Proteus stvr: Orca
 12  LEj8+ Roderick Bruijnes, Adriaan den Hartog, Tsjip van der Leeuw, Hessel Edelijn, Folkert van Kuijk, Joost Burger, Willem-Friso Woudenberg, Mark Nijland stvr: Annelieke van Riel
 13 Head of the River  H1eDiv8+ Matthijs Vellenga combi Gyas/Okeanos/Triton stvr: Okeanos
 14 Skiffhead  LDN1x Hannah Mason
 15  B1x Rens de Boer
 16 Gent voorjaars regatta  M4- Stephan van Gorp combi Nereus/Okeanos
 17  M4- Stephan van Gorp combi Nereus/Okeanos
 18  LW1x Carolien Scholten
 19 Varsity  LB8+ Folkert van Kuijk, Roderick Bruijnes, Hessel Edelijn, Tsjip van der Leeuw, Joost Burger, Thijs Riemersma, Mark Nijland, Willem-Friso Woudenberg strmn: Sander Döpp
 20  B4+ Maarten Bouw, Rene Hillege, Joeri Hofstede, Jeroen de Korte stvr: Floor Vas Visser
 21 Hollandia  DSA2- NK Annemiek de Haan, Carline Bouw
 22  DO1x Anna Koopmans
 23  SA4- Tycho Muda, Vincent Muda combi Proteus/WillemIII
 24  LO2- Peter van der Eerden, Mickey van der Giessen
 25  LSA8+ Peter van der Eerden SA, Mickey van der Giessen combi Aegir/Argo/Orca strmn: Laga
 26  SA8+ Matthijs Vellenga combi Nereus/Okeanos/Skadi strmn: Proteus
 27  DSA8+ Annemiek de Haan, Carline Bouw combi Nereus/Proteus stvr: Triton
 28 ZRB  DSA4- Ellen Maas combi Nereus/Vidar
 29  DO1x Ellen Maas
 30  DO4- Karlijn Keijzer, Elizabeth Kleipool, Lies Rustenburg, Lisanne van Geffen
 31 Westelijke Regatta     prev. Randstad  LSA2- Peter van der Eerden, Mickey van der Giessen SA
Thetis sprint  O1x Volker Meuzelaar
 LEj8+ Willem-Friso Woudenberg, Adriaan den Hertog, Thijs Riemersma, Joost Burger, Tsjip van der Leeuw, Hessel Edelijn, Roderick Bruijnes, Folkert van Kuijk strmn: Sander Döpp
 DSA1x Ellen Maas
 DSA2x Ellen Maas combi Gyas
 DO2- Lies Rustenburg, Lisanne van der Geffen
 32 ARB NK groot  SA4- NK Tycho Muda, Vincent Muda combi Proteus/WillemIII
 33  DSA1x Anna Koopmans
 34  DO2- Karlijn Keijzer combi Orca
 35  LSA8+ NK Stephan van Gorp combi Aegir/Argo/Nereus/Okeanos/Orca strmn: Laga
 36  LSA2- Bjorn van de Ende combi Asopos
 37  DSA2x NK Annemiek de Haan, Carline Bouw
 38  DO4- Karlijn Keijzer SA, Elizabeth Kleipool combi Orca
 39  DO1x Anna Koopmans
 40 Martini   DDev4- Nine Douwes Dekker, Lonneke Bahler, Irene Sormani, Bregtje Hermans
 41  N4- Guus Verhaar, Lukas Mangnus, Nikolas Baninski, Gilles Muller
 42 Holland Beker  DSA4x Annemiek de Haan, Carline Bouw combi Nereus/Njord
Argosprint   DN2x Tess Ouwerkerk combi Proteus
 DB4+ Bernadet van Os, Anne van der Schaft, Annette Allaart combi Asopos strvr: Carlijn Scholten
 43 NSRF slot  LSA1x NSK David ten Napel
 44  LB1x David ten Napel
 45  DB4+ Bernadet van Os, Anne van der Schaft, Annette Allaart combi Asopos strvr: Carlijn Scholten
 46  DSA2x Ellen Maas SA, Dominique Pauw
 47 World <23 Championship Brest  BLM2- GOUD Tycho Muda, Vincent Muda
 48 WK  Karapiro                    Nieuw Zeeland  W4- GOUD Carline Bouw combi Nereus/Proteus

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll