Inloggen

×

Blik Wedstrijd  Veld  Roeiers
 1 Tromp Boat Races  D2x Kirsten Lanz combi Triton
 2 Silbernen Riemen von Berlin M8+ Vincent Muda, Tycho Muda, combi K.R. Brugge/RIC
 3 November Vieren J18 4* Job Huigsloot, combi Die Leythe
 4 LSA4+ Thijs Riemersma, Lennart van Lierop, Jan Leerink, Marc Leerink.
Stuurman: Sander Döpp
 5 Hel van het Noorden LH1x Vincent Muda
 6 LSB1x Lennart van Lierop
 7 Winterwedstrijden O2- Thijs Riemersma, Lennart van Lierop
 8 DEj8+ Irene Doelman, Irene Brouwer, Floor Sonneveld, Charlotte van Andel, Valérie Jansen, Grace van den Berg, Eva van der Voet, Anouk van der Vossen. Stuurvrouw: Floor Vas Visser
 9 LN4+ Jan Leerink, Marc Leerink, Job Huisman, Jasper Kampman.
Stuurvrouw: Iuke Douwes Dekker
 10 Heineken Roeivierkamp DEj8+ Irene Doelman, Irene Brouwer, Floor Sonneveld, Charlotte van Andel, Wies Rebel, Grace van den Berg, Eva van der Voet, Valérie Jansen.
Stuurvrouw: Floor vas Visser
 11 Head of the River Amstel D4eDiv8+ Irene Doelman, Irene Brouwer, Floor Sonneveld, Charlotte van Andel, Ellen van der Meer, Grace van den Berg, Eva van der Voet, Anouk van der Vossen.
Stuurvrouw: Floor vas Visser
 12 Tweehead D2- Carline Bouw combi Nereus (Dameswisselbeker)
 13 Skiffhead H1x Vincent Muda (Telegraafbeker)
 14 Varsity O2- Thijs Riemersma, Lennart van Lierop
 15 Gent Spring Regatta W2- Dominique van der Pauw combi Nereus
 16 Hollandia Aegon NK LDev4- Jan Leerink, Marc Leerink, Job Huisman, Jasper Kampman
 17 LSA2- Thijs Riemersma SA, Lennart van Lierop
 18 LSA1x NK Vincent Muda
 19 DSA2- NK Carline Bouw combi Nereus
 20 LO2- Thijs Riemersma, Lennart van Lierop
 21 LN4- Jan Leerink, Marc Leerink, Job Huisman, Jasper Kampman
 22 DB8+ Irene Doelman, Irene Brouwer, Floor Sonneveld, Charlotte van Andel, Loes van der Plaat, Grace van den Berg, Valérie Jansen, Anouk van der Vossen. Stuurvrouw: Orca.
 23 SA8+ Matthijs Vellenga combi Ska/Oke/Gya/Aeg/Pro
 24 Damen Raceroei Regatta DSA2- Carline Bouw combi Nereus
 25 Ghent May Regatta LW1x OBK Nine Douwes Dekker
 26 Internationale Hügel Regatta Essen SF 2- Carline Bouw combi Nereus
 27 SF 2- Carline Bouw combi Nereus
 28 ZRB LB8+ Maarten Mooij, Jozef Battjes, Alex Willems, Matthijs Schakel, Wouter Dijkshoorn, Jeffrey van Viersen, Paul Revers, David Zomerdijk.
Stuurvrouw: Lisette Berends
 29 Westelijke Regatta N1x Job Huigsloot
 30 N2- Tijmen Burggraaf, Job Huigsloot
 31 B8+ Bram de Jong, Bob de Jager, Thomas van Til, Thomas de Vries, Wessel Klijnsma, Floris Lambrechtsen, Aron Vas Visser, Tim Verwest.
Stuurvrouw: Marieke den Hertog
Thetis Sprint DSA2- Noah Schuster, combi Nereus
LSA2- Thijs Riemersma, Lennart van Lierop
LEj8+ Maarten Mooij, Matthijs Schakel, Alex Willems, David Zomerdijk, Wouter Dijkshoorn, Jeffrey van Viersen, Paul Revers, combi Argo.
Stuurvrouw: Lisette Berends
DEj8+ Irene Doelman, Irene Brouwer, Floor Sonneveld, Charlotte van Andel, Loes van der Plaat, Grace van den Berg, Valérie Jansen, Anouk van der Vossen.
Stuurvrouw: Orca.
 32 ARB/AEGON NK SA4- Bjorn van den Ende, Tim Heijbrock, combi Gyas/Proteus
 33 DSB4x NK Kirsten Lanz, combi Nereus/Njord
 34 DSA4- Dominique van der Pauw, combi Nereus/Okeanos
 35 DEj8+ Irene Doelman, Irene Brouwer, Floor Sonneveld, Charlotte van Andel, Loes van der Plaat, Grace van den Berg, Valérie Jansen, Anouk van der Vossen.
Stuurvrouw: Orca
 36 DO4- Noah Schuster, combi Aegir/Nereus
 37 DSA8+ Kirsten Lanz, combi Tri/Orc/Njo/Bre/Ner. Stuurvrouw: Gyas
 38 LSA8+ Thijs Riemersma, Lennart van Lierop, combi Okeanos/Nereus
 39 Martini Regatta DO2- Noah Schuster, combi Nereus
 40 LN4- Jan Leerink, Marc Leerink, Job Huisman, Jasper Kampman
 41 DB4+ Eva van der Voet, combi Nereus/Laga
 42 N2- Tijmen Burggraaf, Job Huigsloot
 43 LN2- Job Huisman, Jasper Kampman
 44 AEGON Koninklijke- Holland Beker W4- NK Dominique van der Pauw, combi Nereus/Okeanos
 45 LM4- NK Bjorn van den Ende, Tim Heijbrock, combi Proteus/Gyas
 46 M4- NK Bjorn van den Ende, Tim Heijbrock, combi Proteus/Gyas
 47 NSRF slotwedstrijden N4+  Abel Huigsloot, Jaap van de Molen, combi Proteus
 48 LSA 1x Lennart van Lierop
 49   SA 4x Lennart van Lierop, combi Nereus/Willem III/PAM
 50   LDO 1x Nine Douwes Dekker
 51   DN 2- Charlotte van Andel, Irene Doelman
 52 DSA8+ NSK Nine Douwes Dekker, Noah Schuster, combi Nereus/Njord/Argo/Aegir
Stuurvrouw: Njord
53 SA8+ NSK Bram de Jong, Bob de Jager, Thomas van Til, Thomas de Vries, Wessel Klijnsma, Floris Lambrechtsen, Aron Vas Visser, Tim Verwest.
Stuurvrouw: Marieke den Hertog
54  Word Cup III W4- BRONS Dominique van der Pauw combi Nereus/Okeanos
54 LM4- BRONS Tim Heijbrock, Bjorn van den Ende, combi Proteus/Gyas

 

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll