Inloggen

×

BLIK WEDSTRIJD VELD ROEIER(S)
1 World Cup 3, Luzern M8+ (Brons) Kaj Hendriks(Triton), Boaz Meylink(Nereus), Roel Braas(Okeanos), Ruben Knab(Nereus), Mechiel Versluis(Okeanos), Tone Wieten(Nereus), Bjorn van den Ende, Robert Lucken(Nereus), st. Diederik van Engelenburg(Nereus)
2 WK U23 W4- (Goud) Elsbeth Beeres, Karolien Florijn(Die Leythe), Ymkje Clevering(Gyas), Veronique Meester(Nereus)
3 21E COTTWICH ALMELO REGATTA SB1x Obbe Tibben
4 LSB1x David Kampman
5 ABCOUDE-AMSTERDAM Heren C4* David Kampman, Job Huigsloot, Michiel Moerman, Lennart van Lierop, st. Peter Wiersum (Proteus-Eretes)
6 Dames C4+ Kim van den Houten, Sterre Roelofs, Nienke Harte, Heleen Brandt st. Rinske van Oosterhout
7 Dames C2* RIC, Nienke Mekkes st. Wessel Klijnsma
8 TROMP BOAT RACE D 2x Orca, Elsbeth Beeres
9 LSB1x Obbe Tibben
10 H4+ David Kampman, Jan van der Bij, Job Huigsloot, Michiel Moerman st. Rinske van Oosterhout
11 HEL VAN HET NOORDEN H1x Lennart van Lierop
12 LSB1x Obbe Tibben
13 NK INDOORROEIEN G Jan van der Bij
14 LSB Obbe Tibben
15 VAN OORD WINTERWEDSTRIJDEN DB1x Nika Vos
16 HG1x Olav Molenaar
17 LHE1x Obbe Tibben
18 LHG1x David Kampman
19 SKIFFHEAD LHE1x Obbe Tibben
20 HE1x Lennart van Lierop
21 DB1x Nika Vos
22 HOLLANDIA ROEIWEDSTRIJDEN/NK KLEIN LDB4* Katja van der Perk, Iris Visser, Maud Joosstens, Anna Vos, st. Rosa Wartena
23 DSB2- (NK) Elsbeth Beeres, Laila Youssifou (Laga)
24 HSB2- (NK) Steven Coevert (Proteus-Eretes), Olav Molenaar
25 LHE1x (NK) Obbe Tibben
26 HE8+ Daan Stolk, David Kampman, Job Huigsloot, Guillaume Krommenhoek, Jan van der Bij, Olav Molenaar, Joris Moerman, Lennart van Lierop, st. Aranka Kops
27 DAMEN RACEROEIREGATTA LDEj 4* Iris Visser, Katja van der Perk, Maud Joosstens, Anna Vos, st. Rosa Wartena
28 HG2- Steven Coevert (Proteus-Eretes), Olav Molenaar
29 HEj 8+ Jerko Mors, Kamiel Bakx, Joep Christiaanse, Noud van Maanen, Mika Bekkers, Keke Groenhart, Wibout Rustenburg, Kees Ijzerman, st. Kristine van Doorn
30 HE1x Obbe Tibben
31 DB1x Lia Witteveen
32 HB8+ Jerko Mors, Kamiel Bakx, Joep Christiaanse, Noud van Maanen, Mika Bekkers, Keke Groenhart, Wibout Rustenburg, Kees Ijzerman, st. Kristine van Doorn
33 GHENT MAY REGATTA W2x Ashley Rijst, Lia Witteveen
34 W1x Ashley Rijst
35 HÜGELREGATTA, ESSEN W8+ Ilse Kolkmann (Aegir), Hijleke Nauta (Nereus), Nika Vos, Elne Feitsma (Gyas), Kim Jansen (Nereus), Karien Robbers (Nereus), Anne Eva Petersen (Nereus), Miriam Visser (Nereus), st. Elne Berger (Skadi)
36 W4- Hijleke Nauta(Nereus), Nika Vos, Anne Eva Petersen(Nereus), Miriam Visser (Nereus)
37 WINDERMERE CUP, SEATTLE (WA) W8+ Ellen Hogerwerg (Proteus-Eretes), Monica Lanz (Triton), José van Veen (Pelargos), Lies Rustenburg, Aletta Jorritsma (Nereus), Marloes Oldenburg (Gyas), Ymkje Clevering (Gyas), Veronique Meester (Nereus), st. Dieuwke Fetter (Nereus)
38 WESTELIJK REGATTA DB1x Nika Vos
39 HE4- Joris Moerman, Steven Coevert (Proteus-Eretes), Haye Dijkstra (Nereus), Olav Molenaar
40 LHE1x David Kampman
41 HG2x Michiel Moerman, Maarten Klop
42 ZRB HG2x Job Huigsloot, Olav Molenaar
43 LHB8+ Willy Gölz, Menno Droogleever, Tom Jansen, Remus Otten, Alexander Bridgwater, Jochem Veldman, Rutger Overstegen, Gijs Andringa, st. Doddy Wolfs
44 HG1x Joris Moerman
45 DG4+ Rianne der Weduwe, Sterre Roelofs, Katinka Krom, Astrid Druijff, st. Eva van Hooijdonk(Proteus)
46 LDej 4* Iris Visser, Katja van der Perk, Maud Joosstens, Anna Vos, st. Rosa Wartena
47 World Cup 1, Belgrado W8+ (Goud) Ellen Hogerwerg (Proteus-Eretes), Monica Lanz (Triton), José van Veen (Pelargos), Lies Rustenburg, Aletta Jorritsma (Nereus), Marloes Oldenburg (Gyas), Ymkje Clevering (Gyas), Veronique Meester (Nereus), st. Dieuwke Fetter (Nereus)
48 W4- (Goud) Lies Rustenburg, Jose van Veen(Pelargos), Ymkje Clevering(Gyas), Monica Lanz(Triton)
49 M4- (Goud) Bjorn van den Ende, Boudewijn Roell(Asopos), Ruben Knab(Nereus), Mechiel Versluis(Okeanos)
50 W2- (Brons) Elsbeth Beeres, Laila Youssifou(Laga)
51 Argo Sprint W1x Nika Vos
52 HE8+ Joris Faas (Skadi), Sander Boelens (Skadi), Jochem Kostelijk (Vidar), Jorn Haverkort (Gyas), Sjoerd Hutter (Skadi), Jochem Hoekstra (Vidar), Tijmen Mennink (Gyas), Peter Bruins (Skadi), st. Aranka Kops
53 ARB DE4- Elsbeth Beeres, Lisanne Brandsma (Skadi), Hermijntje Drenth (Okeanos), Carline Bouw
54 HE1x Obbe Tibben
55 HGb4- David Kampman, Maarten Klop, Michiel Moerman, Joris Moerman
56 DG2x Lia Witteveen, Ashley Rijst
57 HE8+ Joris Faas (Skadi), Sander Boelens (Skadi), Jochem Kostelijk (Vidar), Jorn Haverkort (Gyas), Sjoerd Hutter (Skadi), Jochem Hoekstra (Vidar), Tijmen Mennink (Gyas), Peter Bruins (Skadi), st. Aranka Kops
58 DE8+ Ellen Hogerwerg (Proteus-Eretes), Monica Lanz (Triton), José van Veen (Pelargos), Lies Rustenburg, Aletta Jorritsma (Nereus), Marloes Oldenburg (Gyas), Ymkje Clevering (Gyas), Veronique Meester (Nereus), st. Dieuwke Fetter (Nereus)
59 HE4x Job Huigsloot, Guillaume Krommenhoek, Olav Molenaar, Lennart van Lierop
60 KHB M4x Job Huigsloot, Guillaume Krommenhoek, Olav Molenaar, Lennart van Lierop
61 LM2x (NK) David Kampman, Damion Eigenberg (Gyas)
62 M4- (NK) Bjorn van den Ende, Tone Wieten (Nereus), Jasper Tissen (Skadi), Bram Schwarz (Het Spaarne)
63 W2- Elsbeth Beeres, Laila Youssifou(Laga)
64 W2x Lia Witteveen, Ashley Rijst
65 W8+ (NK) Ellen Hogerwerg (Proteus-Eretes), Monica Lanz (Triton), José van Veen (Pelargos), Lies Rustenburg, Aletta Jorritsma (Nereus), Marloes Oldenburg (Gyas), Ymkje Clevering (Gyas), Veronique Meester (Nereus), st. Dieuwke Fetter (Nereus)
66 M8+ (NK) Joris Faas (Skadi), Sander Boelens (Skadi), Jochem Kostelijk (Vidar), Jorn Haverkort (Gyas), Sjoerd Hutter (Skadi), Jochem Hoekstra (Vidar), Tijmen Mennink (Gyas), Peter Bruins (Skadi), st. Aranka Kops
67 M4x (NK) Job Huigsloot, Guillaume Krommenhoek, Olav Molenaar, Lennart van Lierop
68 Wereld Beker 2 W8+ (Goud) Ellen Hogerwerg (Proteus-Eretes), Monica Lanz (Triton), José van Veen (Pelargos), Lies Rustenburg, Aletta Jorritsma (Nereus), Marloes Oldenburg (Gyas), Ymkje Clevering (Gyas), Veronique Meester (Nereus), st. Dieuwke Fetter (Nereus)
69 NSRF LDEj 4* Iris Visser, Katja van der Perk, Maud Joosstens, Anna Vos, st. Rosa Wartena
70 HEj 8+ Brecht van Kuijk, Kamiel Bakx, Joep Christiaanse, Noud van Maanen, Mika Bekkers, Keke Groenhart, Wibout Rustenburg, Kees IJzerman, st. Kristine van Doorn
71 DG2x
72 HE8+ (NSK) Joris Faas (Skadi), Sander Boelens (Skadi), Jochem Kostelijk (Vidar), Jorn Haverkort (Gyas), Sjoerd Hutter (Skadi), Jochem Hoekstra (Vidar), Tijmen Mennink (Gyas), Peter Bruins (Skadi), st. Aranka Kops
73 LHB2x Gijs Andringa, Navin Keizer (Amstel)
74 DE8+ Rosalie Rietjens (Laga), Marieke Mulder (Laga), Lisanne Buis (Laga), Dautse Heimovaara (Laga), Nika Vos, Susan Temming (Tromp), Maartje Damen (Laga), Céline den Bremer (Laga), st. Eline Berger (Skadi)
75 Henley Royal Regatta, Henley-on-Thames; Prince of Wales Challenge Cup M4x Lennart van Lierop, Guillaume Krommenhoek, Olav Molenaar, Job Huigsloot

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll