Inloggen

×

Varsity / Oude Vieren 2000 – 2010

Oude Vier 2010

Roeiers:

  • Vincent Muda
  • Tycho Muda
  • Rens de Boer
  • Bjorn van den Ende

Stuurvrouwe:

  • Annelieke van Riel

Resultaat: in 2010 werd Skøll’s beste prestatie tot dan toe op het hoofdnummer van de Varsity neergezet: een tweede plaats met 10:30:45.

 

Oude Vier 2009

Roeiers:

  • Maarten de Boer
  • Maarten Tromp
  • Tycho Muda
  • Vincent Muda

oudevier2009

Oude Vier 2008

Roeiers:

  • Lukas Mangnus
  • Rens de Boer
  • Arie Muijlwijk
  • Bjorn van den Ende

Stuurvrouwe:

  • Annelieke van Riel

Resultaat: Skøll eindigde als 5e in de voorwedstrijd met 06:52:17, en mocht hierdoor niet meedoen aan de finale.

oudevier2008


Oude Vier 2007

Roeiers:

  • Maik Grundeken
  • Young-kon Lambeck
  • Bjorn van den Ende
  • Boris Bergman

Coaches: Wesley van Breda en Stoffel Grootaarts

Resultaat: Skøll komt niet door de voorwedstrijd (vijfde plaats met 7:25:22).

oudevier2007

 

Oude Vier 2006

Resultaat: Skøll bereikt een derde plaats met 09:46:82. NB: in 2006 werd voor het eerst (en voorlopig ook voor het laatst) de Oude Vier voor Dames gevaren. Skøll wint de Dames Varsity met 07:08:15 en is hiermee de enige vereniging die dat kan zeggen!


Oude Vier 2005

Roeiers:

  • Wolter Blankert
  • Harm Scholten
  • Matthijs Vellenga
  • Tjerk van Weezel

Stuurman:

  • David Smeets

Resultaat: Skøll ligt het eerste stuk voor, maar wordt uiteindelijk derde met 10:04:88.

PICT1628.JPG

Oude Vier 2004

Roeiers:

  • Harm Scholten
  • Robin Puls
  • Roderik van Putten
  • Wolter Blankert (verving Tjerk Guathérie van Weezel)

Stuurman:

  • David Smeets

Resultaat: Skøll komt niet door de voorwedstrijd (vijfde plaats in vw met 06:47:95).


Oude Vier 2003

Roeiers:

  • Harm Scholten
  • Matthijs Vellenga
  • Tjerk Gualthérie van Weezel
  • Wesley van Breda

Stuurvrouwe:

  • Anne-Marie van der Voort

Resultaat: Skøll met paar keer ‘trainen’ meteen naar finale, wordt 5e met 11:20,20.

DSCF0138.JPG

 

 

<      Januari      >

<      Februari      >

zaterdag 16/02/19

Winterwedstrijden

zondag 17/02/19

Winterwedstrijden

zaterdag 23/02/19

Gyas Hunze

zondag 24/02/19

Gyas Hunze

<      Maart      >

zaterdag 09/03/19

Heineken Roeivierkamp

zondag 10/03/19

Heineken Roeivierkamp

zaterdag 16/03/19

Head of the River Amstel

zondag 17/03/19

Head of the River Amstel

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

zondag 07/04/19

Varsity

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

<      Mei      >

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

ZRB

zondag 05/05/19

ZRB

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)

A.A.S.R. Skøll