Commissieoverzicht \ Foodcie 2018-2019

Over ons

Kookcommissie: Deze commissie staat iedere dinsdag en donderdag te zweten in de keuken voor onze geliefde Skøllies zodat zij om 20.00 uur een heerlijk, voedzaam en gezond bordje eten kunnen nuttigen. 'En Foodcie is je honger'. Vragen? Mail naar foodcie@skoll.nl.

Commissieleden

Feauteau

Lyfke Bergsma
Voorzitter

Feauteau

Julia Pruijn
Commissielid

Feauteau

Femke Blankert
Commissielid

Feauteau

Mylène Dekker
Commissielid

Feauteau

Rosa ter Braak
Commissielid

Feauteau

Charlotte Raadsheer
Commissielid

Feauteau

Golan van der Bend
Commissielid

Feauteau

Lennart Vulto
Commissielid

Feauteau

Jessie Rietdijk
Commissielid

Feauteau

Stijn Zelhorst
Commissielid

Feauteau

Anouk Bijman
Commissielid

Feauteau

Sterre Teunissen
Commissielid

Feauteau

Lauke van der Horst
Commissielid

Feauteau

Fenna Saueressig
Commissielid

Feauteau

Nicky Janssen
Commissielid

Feauteau

Wilco Borst
Commissielid

Feauteau

Yke Koerten
Commissielid

Feauteau

Bart Gerritsen
Commissielid

Feauteau

Laura Koppe
Commissielid

Feauteau

Gwen Praat
Commissielid

Feauteau

Romy Kersbergen
Commissielid

Feauteau

Carmen Neijzen
Commissielid

Feauteau

Quinty van Unen
Commissielid

Feauteau

Adriaan Pronk
Commissielid

Feauteau

Sabine Schootemeijer
Commissielid

Feauteau

Emiel Veer
Commissielid

<      Maart      >

zaterdag 23/03/19

HNOT

zondag 24/03/19

HNOT

vrijdag 29/03/19

Openingsavond LenteRIT

zaterdag 30/03/19

Tweehead

Aegir Lente Sprint

zondag 31/03/19

Aegir Lente Sprint

Skiffhead

<      April      >

dinsdag 02/04/19

LenteRIT Bucketparty

zaterdag 06/04/19

Nereus Carpit Noctem

zondag 07/04/19

Varsity

dinsdag 09/04/19

LenteRIT Detox

donderdag 11/04/19

LenteRIT Pubquiz

zaterdag 13/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

zondag 14/04/19

Gent Spring Regatta

Amstel Skøll Cup

dinsdag 16/04/19

LenteRIT Open Feest

zaterdag 20/04/19

Traianus Regatta

Hollandia NK klein

zondag 21/04/19

Hollandia NK klein

maandag 22/04/19

LenteRIT Sjaarsdiner

donderdag 25/04/19

LenteRIT achtendag en Loodsrave

dinsdag 30/04/19

LenteRIT Themafeest

<      Mei      >

donderdag 02/05/19

LenteRIT ploegjespresenteeravond

zaterdag 04/05/19

Okeanos Competitie Tweekamp

LenteRIT stippenweekend

ZRB

zondag 05/05/19

LenteRIT stippenweekend

ZRB

dinsdag 07/05/19

LenteRIT Onderlinghe

vrijdag 10/05/19

LenteRIT eindfeest

zaterdag 11/05/19

PEiL

World Cup I

zondag 12/05/19

PEiL

World Cup I

zaterdag 18/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

zondag 19/05/19

EDR

Westelijke Roeiwedstrijden

woensdag 22/05/19

Ringvaart

zaterdag 25/05/19

SIR

zondag 26/05/19

SIR

Spaarne Lente Race

vrijdag 31/05/19

EK

Thetis Sprint

<      Juni      >

zaterdag 01/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zondag 02/06/19

EK

Asopos 3Kamp

ARB

zaterdag 08/06/19

Rottebokaal

zondag 09/06/19

Rottebokaal

zaterdag 15/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zondag 16/06/19

Gyas Meerkamp

Damen NK Groot

zaterdag 22/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

zondag 23/06/19

Orca Slot (NSK)

World Cup II

vrijdag 28/06/19

Argo Sprint

zaterdag 29/06/19

NSRF Slotwedstrijden

zondag 30/06/19

NSRF Slotwedstrijden

<      Juli      >

zaterdag 06/07/19

Henley Royal Regatta

zondag 07/07/19

Henley Royal Regatta

vrijdag 12/07/19

World Cup III (KHB)

zaterdag 13/07/19

World Cup III (KHB)

zondag 14/07/19

World Cup III (KHB)