Vaarverbod

10553434_1590679307831833_6124055788974108166_n (2)

28-3/29-3: Heineken NOOC Openingstoernooi

Competitie - 0 reacties

Komend weekend zal een groot deel van Skøll afreizen naar Hilvarenbeek voor het beroemde en beruchte Heineken NOOC Openingstoernooi. Zoals de naam al doet vermoeden is dit de eerste wedstrijd die meetelt voor de NOOC en met 24 eerstejaars ploegen is Skøll wederom een van de best vertegenwoordigde verenigingen. Verder zullen er enkele Skøll ploegen […]

MerijnSoeters-klein-_DSC6183

Interesse Bestuur ’16

Bestuur - 0 reacties

De bekendmaking van Jaap Stokking als beoogd voorzitter ’16 was de aftrap voor het vormen van het bestuur van volgend jaar. Zou jij zitting willen nemen in het 50e bestuur der A.A.S.R. Skøll? Stuur dan zo snel mogelijk een mail naar bestuur@skoll.nl of spreek het huidige bestuur eens aan. Twijfel je nog of een bestuursjaar […]

Saskia & Anne

Saskia Bots Voorzitter Promo ’15 & Anne Zuure Voorzitter HerfstRiT ’15

Commissie - 0 reacties

Nietsvermoedend gingen Anne Zuure en Saskia Bots dinsdagavond naar Skøll. Anne zou eigenlijk de heren TopC4 gaan coachen en Saskia had verplichtingen tijdens de ALV van Placet Mihi. Opeens zaten ze echter geblinddoekt achter in de Commissiebus. Na een dolle rit over de grachten van Amsterdam stonden ze oog in oog met het voltallige bestuur […]

10931010_794962830568879_3775673350378476636_n

Duursportcompetitie

Commissie - 0 reacties

Skøll gaat hard! En dat laten we zien. Op dinsdag 31 maart is de tweede krachtmeting van de SSA Duursportcompetitie. In onze eigen loods zullen verschillende sportverenigingen uit Amsterdam strijden om de snelste te zijn op een 1500m (ergo). Om 17:00 wordt er een clinic gegeven voor de onervaren roeiers, waarna rond 18:00/18:30 de wedstrijd […]

Head

21/22-03: Head of the river

Wedstrijd - 1 reactie

Het was een mooi weekend. Waar het weer op zaterdag nog middelmatig was, scheen op zondag de zon volop. Met een stevig windje mee was het de zaak lang druk te houden om zo, zo snel mogelijk de acht kilometer van de Hoop tot Ouderkerk af te leggen. En wat kunnen we trots zijn, trots […]

11064276_811574298930233_1273148642_o

Jaap Stokking Beoogd Voorzitter Bestuur ’16

Bestuur - 1 reactie

Als Jaap Stokking op een mooie lentedag in maart de Jan Vroegopsingel op komt fietsen, staat een van zijn medecoaches hem op te wachten met een mededeling in de vorm van een brief. Jaap weet dat de avond waarop hij gewacht heeft is gekomen. In de brief staat dat hij naar het oprichtingsadres van Skøll […]

Screen-Shot-2015-02-25-at-13.21.10

14 & 15 maart: Nabeschouwing Heineken Roeivierkamp

Wedstrijd - 4 reacties

  Alle startende ploegen in achten en dubbelvieren zorgden voor veel kleur op de Amstel en maakte veel goed voor het sombere weer tijdens de 43ste editie van de Heineken Roeivierkamp. Het was weer één groot spektakelstuk. De vierkamp ging van start met de 2.500 meter. Veel opspattend water op de 250 meter en de […]

hardlopen

Duursportcompetitie

Commissie - 0 reacties

Hardlopers opgelet! Maandag 23 maart gaat de Duursportcompetitie weer van start; de Roetersrun (5 km) is de eerste wedstrijd waar wij als Skøllies onze snelheid kunnen tonen. Later volgen de roeiwedstrijd, het fietsen en het zwemmen. Een vierkamp waarbij het mogelijk is op een individuele afstand in te schrijven, maar waarbij het ook mogelijk is […]

Meer lezen...

Hoofdsponsor

BWK Partners

Partners

 
 

Foto van de Week

<      Mar      >

Friday 27/03/15

NOOC Openingstoernooi

Saturday 28/03/15

Jeugd- en tweehead

Sunday 29/03/15

Skiffhead

Tuesday 31/03/15

Duursportcompetitie

17:00

Varsity Fustenveiling

22:00

Wednesday 01/04/15

Varsitydiner

20:00

Thursday 02/04/15

Outdoorspecial: 3D special

Friday 03/04/15

Lente-RIT weekend

Sunday 05/04/15

Varsity

09:00

Tuesday 07/04/15

Sterkeverhalenavond Competitie

20:00

<      Apr      >

Wednesday 01/04/15

Varsitydiner

20:00

Thursday 02/04/15

Outdoorspecial: 3D special

Friday 03/04/15

Lente-RIT weekend

Sunday 05/04/15

Varsity

09:00

Tuesday 07/04/15

Sterkeverhalenavond Competitie

20:00

Saturday 11/04/15

Skøll Cup

Skøll Cup feest

Tuesday 14/04/15

Achtendag

18:00

Sterkeverhalenavond Wedstrijd

20:00

Wednesday 15/04/15

Theorie-examen B1

19:00

Sjaarsdiner

20:00

Saturday 18/04/15

Hollandia roeiwedstrijden

Aegon NK klein

Nereus Carpit Noctem

Tuesday 21/04/15

Achtendag

18:00

KHB presentatie

21:30

Bucketparty

22:00

Thursday 23/04/15

Kledingverkoop Wervingsteam

16:00

Stippendag Lente-RIT B1

17:00

Saturday 25/04/15

Rottebokaal

08:00

Tuesday 28/04/15

Stippendag Lente-RIT B1

17:00

Ploegjespresenteer

20:00

Wednesday 29/04/15

Stippendag Lente-RIT B1

17:00

Thursday 30/04/15

Afroeiwedstrijden

17:00

Inauguratie

20:00

Eindfeest RIT

21:00

Saturday 02/05/15

Damen Raceroei Regatta

<      May      >

Saturday 02/05/15

Damen Raceroei Regatta

Friday 08/05/15

Stippendag B1 B2 D2

17:00

Saturday 09/05/15

Martini

World Cup I

Sunday 10/05/15

Amsterdam Masters

Saturday 16/05/15

Essen

Thursday 21/05/15

Vogalonga

12:00

In het pinksterweekend, zullen we voor het eerst met een grote groep Skøllies en een aantal boten richting Venetië vertrekken om daar de Vogalonga te starten. We plakken aan de wedstrijd ook direct een kleine vakantie op de camping met andere studentenverenigingen.

Stippendag B1 B2 D1 D2 D3

16:00

Saturday 23/05/15

Westelijke Regatta

Thursday 28/05/15

Outdoorspecial: Zwemmen

Saturday 30/05/15

Spaarne Lente Race

Friday 05/06/15

Thetis Sprint

Saturday 06/06/15

ARB

<      Jun      >

Friday 05/06/15

Thetis Sprint

Saturday 06/06/15

ARB

Saturday 20/06/15

ZRB

World Cup II

Saturday 27/06/15

Koninklijke-Holland Beker

Thursday 02/07/15

SB loves Outdoor

Friday 03/07/15

Argo Sprint

Saturday 04/07/15

NSRF Slotwedstrijden

Henley Royal Regatta

<      Jul      >

Thursday 02/07/15

SB loves Outdoor

Friday 03/07/15

Argo Sprint

Saturday 04/07/15

NSRF Slotwedstrijden

Saturday 04/07/15

Henley Royal Regatta

Saturday 11/07/15

World Cup III

Saturday 25/07/15

Senioren B WK

<      Aug      >

Saturday 08/08/15

WK Junioren

Weerbericht

Amsterdam Schiphol
Laatste meting: 14:55
Temperatuur: 8°C
Zicht: 10 km
Zon op: 7:30
Zon onder: 20:03
Wind: WNW kracht 4 (7.2 m/s)

  WNW
WNW