Bestuur

Het huidige bestuur bestaat uit de volgende personen. Heb je een vraag of opmerking, neem dan gerust contact met ze op of kom langs in de bestuurskamer.

Voorzitter
Kris van Velzen
voorzitter@skoll.nl

Secretaris
Myrthe Raven
secretaris@skoll.nl

Penningmeester
Thomas Mojet
penningmeester@skoll.nl

Vicevoorzitter
Lukas Schlatmann
vicevoorzitter@skoll.nl

Commissaris Wedstrijdroeien
Noor Grimberg
wedstrijd@skoll.nl

Commissaris Club- en Competitieroeien
Feline Pinckaers
competitie@skoll.nl

Commissaris Materiaal
Lotte Wolfenter
materiaal@skoll.nl

Commissaris Sociëteit
Kyra Hendriks
societeit@skoll.nl

Commissaris Gebouw
Bram Koudijs
gebouw@skoll.nl

Commissaris Extern
Rens Vendrig
extern@skoll.nl

Powered by FOYS